• Hudební

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

At jsou Star Wars kultovni, promyslene, vizualne pusobici atd. atd. jakkoli, stale pro me budou ostudou science fiction. Rekne-li se science fiction, vetsina lidi si vybavi prave tento nesmyslny paskvil.

Město bohů (2002)

Necekal jsem, ze se mi film bude libit. Opak byl pravdou.

Charly (1968)

Bohuzel jsem knizku cetl driv.

Nedotknutelní (2011)

Ano, je to tak, Intouchables je patetickou srackou! Nic vic, nic min. Film je pomerne vtipny. Tim pro me klady filmu vsak konci. Pusobi dost vyumelkovane a kycovite....prilis kycovite. Mel jsem vazne problemy se scenarem, ktery me odrazoval uz pri cteni strucneho obsahu. Podobnych filmu je tolik! Proc se to furt toci? Rain Man, Utek v retezech, Vune zeny, Dobry Will Hunting, Gran Torino atd. atd........Furt ten samy scenar......2 lidi, nejdriv je mezi nimi problem ruzneho charakteru a nakonec se z nich stanou nejlepsi pratele na zivot a na smrt. Ke dni 14.2. 2013 byl film na CSFD v zebricku nejlepsich filmu umisten na 9. miste (WTF?), davam mu pul roku, aby odsud zmizel. Doufam, ze me tentokrat nezklame.

Moje chůva upírka (2011) (seriál)

Kvuli sve nejmladsi sestre, ktera ten serial miluje.

Doktor v domě (1969) (seriál)

Pro me nejlepsi serial z lekarskeho prostredi.

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino opet dokazal, ze umi tocit filmy. At je film napriklad uplnou nelogickou hovadinou (jako tento), umi z neho udelat neco, od ceho oci neodtrhneme. 2 h 45 min na neco koukat v kuse je taky docela zahul. Ja jsem si ten zahul ale uzil. A pomerne dost!

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Musim dat odpad!.To, co tam Ewa predvadi, je ostuda. Stydim se za ni.

The Doors (1991)

Ackoli je film zajimavy a The Doors jsou moji oblibenou kapelou, nemuzu hodnotit vys. Nesedel mi totiz hlavni hrdina (coz je ve filmech zivotopisneho zanru dost podstatny problem). Zahral na muj vkus az moc hloupeho a primitivniho Jimma Morrisona. Sice nejsem zadny odbornik historie teto kapely, ale Jim byl podle me jiny clovek. Sice spontanni, ale i inteligentni. A jeste jedna vec. Mozna by se takoveto filmy vubec nemeli tocit. Nevim, jak jsou na tom ostatni, ale ja mam jeden podstatny problem. Jakmile shlednu takovyto film, udelam si (silnou a jasnou ale nevlastni) predstavu o kapele, kterou nam naservirovali tvurci. Pak nejaka vlastni imaginace ztraci vice mene smysl. Clovek ma zkratka vkorenene predstavy, ktere si mohl vytvorit sam napriklad z poslouchani pisnicek.