Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

No dobrá, ačkoliv jsem si zpočátku myslela, co může lidi na takovémhle seriálu vůbec bavit, po několika dílech mě TBBT absolutně pohltilo. Miluju tenhle humor. Nejlepší je bezpochyby Sheldon. Vždycky jen čekáte, co z něj zase vyleze :D

Juno (2007)

Snad první film, který lze okomentovat jediným slovem - dokonalost. Pět hvězdiček.

Princezna ze mlejna (1994)

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek z dětství. Sama nechápu, jak mohl Troška natočit něco tak dobrého.

Bota jménem Melichar (1983)

Snad kvůli tomu, že jsem se na něj jako malá ráda dívala, se mi tenhle film líbí. Rozhodně patří mezi Troškovu "lepší tvorbu".

Slunce, seno, jahody (1983) odpad!

Jakoby nestačil jeden příšerně trapný a nevtipný film, musí to být ještě trilogie... a na oblíbenosti jí rozhodně nepřidává to, že ji vysílají pětkrát za rok.

Terminál (2004)

Terminál je jeden z těch filmů, na které se musím dívat pokaždé, když je vysílají. Ale od takového "pana režiséra" se to už dá čekat. Skvělí herci a hlavně dokonalý, originální příběh, u kterého ty dvě hodiny opravdu vydržíte sedět.

Žáby k zulíbání (2006)

Průměrný film i příběh, který nijak zvlášť nezaujme, ale jako oddechovka dobré.

Žáby k zulíbání 3 (2009)

I když jsem to po dvou průměrných filmech rozhodně nečekala, třetí díl byl vážně skvělý. Snad proto, že konečně ukazuje život takový, jaký skutečně je - ne tak úplně snadný a neuvěřitelně komplikovaný.

Tvoje, moje a naše (2005)

Jistě, podobných komedií už tu bylo nepočetně mnoho, ale když jsou vtipné a dá se na ně jakžtakž koukat, tak proč ne. A na tuhle se, alespoň podle mě, koukat určitě dá.