Jack a Jill (2011) odpad!

Najhorší film za posledných pár rokov! Dopozerať ho do konca je vskutku herkulovský výkon.

Mary a Max (2009)

Nemá to ani hlavu, ani pätu...

Škola svádění (2006)

Tí sympatickí a charizmatickí herci, tie skvostné, takmer dokonalé a presvedčivé herecké výkony...len sa to tam nimi tak práši. Keby tu aspoň Sheldon Cooper niečo zapotí.

Madagaskar 3 (2012)

Dalo sa. Tá nezastaviteľná teta bol dobrý nápad, ale... vysvetľovať dieťaťu, čo je to urán 238, alebo prečo má ten medveď ružovú sukničku by som nechcel.

Den před krizí (2011)

Ek! ... nerozumiem, ako ma mohol ekonomický film odohrávajúci sa v pozadí veľkej firmy, ktorý rozoberá interné vzťahy zamestnancov a ich nepodarených kariérnych a profesijných ťahov, nudiť! Nezachránil to ani pán Spock.

Dokonalý smysl (2011)

Chcete vidieť penis Ewana McGregora z profilu? Nahú Evu Green z profilu a zhora a znova z profilu? Alebo ako chlapík do seba hltavo láduje 10 galónové balenie slnečnicového oleja a čerstvo ufiknutú kozu za surova? Ale nie, fakt hnusný pocit, keď sa dokážete vžiť do sveta, v ktorom by ste absolútne nič nepočuli.

50/50 (2011)

Režisér si najprv natočí silne dramatický a vážny film o rakovine, a potom sa vrhne na pseudokomédiu o zaľúbených zombíkoch? Česť práci!

Lorax (2012)

Toto je zlý spôsob, ako propagovať ekologické myšlienky!

Atlas mraků (2012)

Je to dobré, ale.... Akúže to tam hlbokú myšlienku vidíte? A to s tým preceňovaným prepájaním osudov a príbehov. Pri troche snahy, tvorivosti a elegancie dokážete pospájať, prepojiť a dať do súvislosti všetko so všetkým.

Riskni milión! (2012) (pořad)

Otázky zostavené zo zaprášených storočných kníh, o ktoré nikto nikdy nemohol ani len okom zavadiť. Nech viete aj celú Kroniku ľudstva naspamäť, spýtajú sa vás akej farby nosil Ľudovít Štúr v roku 1830 kravatu na slávnostnej ceremónii, kde spieval Mor ho!