Půlnoc v Paříži (2011)

Naprosto jsem se sžil s postavou hlavního hrdiny a nabubřelé, povrchní, arogantní a až téměř nechutné hamburgrožrouty milující pozlátko dnešní laciné reality jsem nenáviděl. Mnou nenávidění milovníci sebe sama, své takzvané jedninečnosti a nadřazenosti nad okolním světem nejsou jen "Kůlíkovi ochočení američánci", ale jejich přítomnost je nepříjemně cítit v každém větším městě, což vidím i ve svém okolí. Lidé jsou hnusní, díky bohu ne všichni...

Lůno (2010) odpad!

Kriste pane, ta nuda je trýznivá! Nechutně dlouhé, nicneříkající scény. V pozadí chybí už jen hlas vypravěče, provázející dokumentem o retardech. Pokud přežijete prvních 30 minut, bude vám odměnou smrt jednoho z hlavních hrdinů, kterou jsem si já osobně moc přál. Smith je neskutečně otravný, Green stále čumí jak psychopatická píča (i Dexter projevuje emoce častěji) a občas proběhne nějaký nezajímavý rozhovor ve stylu: ,,Bla, bla, šnek, bla, bla, šváb, bla, bla, co je to za ženskou...". Mám vztek, že jsem ztratil tolik drahocenýho času mýho života. Není žádný důvod, abych tento film chválil nebo ho někomu doporučoval. A vůbec nechápu proč má tak vysoké hodnocení. Kdyby mě někdo nutil dívat se na to znovu, vykousal bych si žíly na zápěstí.

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007) odpad!

Deset herců, z toho čtyři anglicky mluvící aztékové, jeden špatně animovanej T-rex a stromy. Tohle je snad dokonce céčková sračka, kterou pustí jedině v nočním vysílání.

Správci osudu (2011)

Osobně bych byl radši za smutnější závěr filmu, ale musím uznat, že tady ani happyend není chybou.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Nijak neohromí, ani neurazí. Dětem se bude líbit a dospělí si odpočinou. Párkrát jsem se dokonce zasmál a kdyby nebylo divákovi cpáno horem dolem do všech děr, jak perfektně funguje ta čarovná americká fabrika na sny, hodnotil bych možná i líp.

Captain America: První Avenger (2011)

Nebyl to špatný film, jen mám nevysvětlitelnou chuť vstoupit do americké armády. A já si myslel, že je podprahová reklama zakázaná. Asi mají nedostatek pěšáků. Je to podle amerického komixu, takže nemůžete čekat vodotrysk inteligence, ale výborně se to hodí, když si chcete sednout s vyplazeným jazykem k televizi s kýblem popcornu a tupě zírat na hromadu efektů a na překrásné modely Hamburgrožoutů v latexových oblečcích.

30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010)

Četl jsem komentáře ostatních uživatelů a rozhodl jsem se, že neudělám stejnou chybu, jako oni a nebudu brát film, jako pokračování. Bohužel, ani to nepomohlo. Chybí mrazivá atmosféra, stejně jako blažený pocit nevědomosti (co jsou skutečně zač a odkud se vzali). Prostě to, co měla jednička. Zato tady nechybí stupidní, nudné dialogy a krev s hustotou čaje, nepochopitelné chování a reakce postav. Výměna herečky v roli hlavní hrdinky je asi největší kůl do srdce filmu. Určitě si takhle nízké procentuální hodnocení nezaslouží. Ale pokud hodnotím jedničku čtyřmi hvězdami, tady i při nejlepší vůli nemůžu dát víc než dvě. - ,,Co to k čertu provádí? To je krev?" - Neasi, ty debilní hovado. To je jahodová poleva...

Immortal (2004)

V jednu chvíli jsem dokonce uvažoval i o tom, že by to nemusel být tak špatný film, nebýt těch animací, jak ze špatný hry, ale netrvalo dlouho a zase jsem vystřízlivěl. Je to nelogická slátanina a promrhaný námět, který se jediný zdá být zajímavý.

Thor (2011)

Ležel jsem na břiše, kopal nohama a připadal jsem si, jako ten desetiletej kluk, kterej tenkrát před X lety, v sobotu ráno hltal každým okamžikem jeden díl Strážců vesmíru a přál si být jako svoji hrdinové.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

,,To je moje holka, vy kreténi!" Ačkoliv často chyběly emoce, mohu říci, že jsem velmi spokojený a nečekal jsem o nic víc, ani míň. Jedinou chybou bylo 3D, které je ve dvou třetinách filmu naprosto o ničem a v jedné snad vůbec není. Snad jen dvě akční scény, kdy jsem vnímal, že jsem vlastně na 3D projekci.