Vrána (1994)

Až jednou vylezu z hrobu, zmaluju si ksicht jako kissáckej Joker z Batmana, obleču se do černýho latexu a v rámci pomsty za svůj zkurvenej život pozabíjim pár spoluobčanů tmavší pleti. U nás jsou policajti taky jenom na ozdobu. Jej, to bude krutopřísný. A budu v tom mnohem lepší, vránu totiž nepotřebuju, já už jednoho velkýho ptáka mám. Jenom se musim naučit hrát na kytaru...

Zjizvená tvář (1983)

Zřejmě jsem zhýčkanej novější tvorbou, zřejmě jsem to přecenil. Čekal jsem něco ve stylu Kmotra a blížilo se to spíš srágoře se Segalem. Asi jsem kulturní barbar. Al Pacino je ovšem legenda minulá, současná i budoucí a po krátké rozvaze jsem usoudil, že pod čtyři hvězdy jít nelze...

Interstellar (2014)

Kdybych chtěl a moc se snažil, najdu v tom velkou spoustu nesmyslů, ale protože nejsem fyzik, filozof, ani filmař, nebudu si hrát na odborníka. Dost jsem si to užil a celkovej dojem z filmu byl víc než pozitivní. Jediná věc, která mi lezla na nervy, byla ta uřvaná partička pubertálních smažek, co seděla v kině o pět řad výš. Přál jsem si, vyslat je do hlubin černý díry. Bez skafandru. Ježiši, mít tak u sebe alespoň železnou tyč...

Godzilla (2014)

V Japonsku je Amíků víc, než Vietnamců v Holešovicích, Godzilla chytla červy, co žerou jaderný elektrárny a specializované jednotky US Army se chovají jako domobrana s vidlema a kamením. A jako vždycky, po rozsáhlým brýfingu odborníků, na to pro jistotu chtěj hodit atomovku, i když to postrádá jakoukoliv logiku. A to, bohužel, neni jediná věc, co ve filmu nedává smysl. Zas jedna velká "badabum" pičovina. Dneska je holt populární vysrat se na hloubku a všechno vsadit na efekty. Ale veskrze nad všema nesmyslama se dá mávnout rukou, pokud přimhouřím oči. Jediná věc, která mi ve finále vrtá hlavou, je - jak jsem u toho sakra vydržel dvě hodiny?

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Právě dokoukávám poslední ze Star Treků a nemůžu uvěřit tomu, jaká obrovská a ostudná vykrádačka je Hvězdná brána. A to všechny tři SG. Ani se to nepokusili nijak zamaskovat, dobytkové. Ale i tak tenhle seriál mého dětství miluju.

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

Povrchní a neinteligentní slátanina. A děsí mě představa, že si podobný sračky bere ženská část populace k srdci. Pak nemají mít v palicích nasráno. Obhajování promiskuity, obdiv k neschopnosti navázat dlouhodobý vztah, aplaus pro snoby, poklona americkému, pokřivenému idolu krásy. Táhněte do hajzlu. Cituji hlášku ze Simpsonů: ,,Seriál o čtyřech ženskejch, co se chovají jako teplouši." Tohle, že je oslava ženství a feminismu? Hovno. Přesně naopak. Degraduje to ženy, degraduje to muže, degraduje to teplouše... Degraduje to hodnotu každý televize, jejíž obrazovku tahle píčovina zprznila.

Ricardovy recepty (2008) (pořad)

Pořad o vaření a dokonce si myslím, že jeden z těch lepších, i když je pravda, že na J. Olivera to zrovna nemá. Je sice pravda, že většinu z těch snobskejch blafů si doma uvaříte jen sotva, protože potřebné suroviny u nás pravděpodobně seženete jen ve speciálce, kde vysolíte tolik, že by bylo levnější si objednat hotový jídlo letecky z ciziny, ale některé návrhy a nápady jsou poměrně inspirativní. Pochybuju, že by tomu ale mohli místní chytrolíni rozumět. Navíc si myslím, že čím je Ricardo starší, tím je sympatičtější. Nechápu, co se Vám na něm nelíbí. Pokud nevíte, co znamená "nesympatický", podívejte se na Babicu.

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Vim, že tu nadávat nemá smysl, ale alespoň si trochu ulevím... Tahle pičovina je důkazem, že cikáni nikdy nepracovali, nikdy pracovat nebudou a jediná věc, která jim jde dobře, je ojebávání lidí. Je poměrně smutný, že je v tom televize ještě podporuje. Ty tlustý mamby bych s chutí přejel i na chodníku. Podobný mi řvou na sídlišti pod oknama, okupujou lavičky po celý pěší zóně, potkávám je v obchodě v uličkách s čokoládou nebo drogerií, kde zaberou místa víc, než basama Gambáčů plně naložená paleta a ládujou si zboží pod dečku v kočárku; hlídač raději stojí dva metry ode mě a má paradoxně spoustu práce s mým hlídáním, aby nebyl mambou náhodou nařknut z rasismu, a nechá jí naložit kočárek dosytosti. Proč se na tuhle diskriminaci a šikanu většiny menšinou mám dívat ještě v televizi?

Vtip za stovku! (2012) (pořad) odpad!

Barrandov je na kanálech mé televize velmi daleko, ale jelikož v našich končinách není těžké trefit chvíli, kdy na všech ostatních kanálech koordinovaně běží hovno, čas od času se nudou nechtěně proklikám až na tak vysoké číslo, že se mi v horním rohu zjeví to jejich zrůdné, růžové logo. Na tuhle debilitu jsem tam natrefil několikrát. Pokaždé Vydra nebo Novotný vyprávěli tak debilní vtip, až mi za ně bylo trapně a pak se, div ne navzájem, plácali smíchy po kolenou, až se jim pupky třásly. Následně ten zmalovanej kokot, co Ostravu viděl sotva na mapě, halekal do mikrofonu nějaký nesmyslný krávoviny, u kterých se řežou smíchy leda chlupatej, smradlavej Franta se spocenou Mařenou, držíc v levý umaštěný pazouře lahváče desítky Primátora. Další z důkazů degenerace lidské společnosti a národa českého. Jediné, co na tomto pořadu shledávám zábavným, jsou zdejší komentáře. Segrestorův "Zruda z Ostravy" si zaslouží zlatýho bludišťáka.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Pět hvězd za první a tři za druhou. Čtyři průměr. K ostatním řadám se raději vyjadřovat nebudu, protože v těch následujících tvůrci zjistili, že čim víc šukání a usekávání hlav tam naserou, tim větší bude sledovanost, ale celý to pak nějak šlo pro běžnýho diváka kamsi do pyče. Nicméně chápu jejich počínání. V dnešní době, kdy bezcharakterní sráč s kostlivcem na ručníku okolo ksichtu, poeticky si říkající Řezník (ačkoliv doma během hlazení svých bradavek tak nanejvýš utrhává mouchám křídla), "repující" o zapalování bezdomovců, je idolem dnešních děcek, si to svoje publikum bezproblémů najde.