Pařba na třetí (2013)

Myslím, že na dvojku to nemá, na jedničku určitě ne. Ale stejně je to furt ta stejná banda, u které je vám fajn, ikdyž se nesmějete tak často. Ideální díl na ukončenou, ideální konec po titulcích.. :))

Nevědomí (2013)

Ano, jsou tu nějaké nedostatky, ale i tak jsem tento snímek hltal doma ještě víc, než poprvé v kině. A to se mi moc často nestává. Navíc výborná hudba. Kosinski mi udělal velkou radost a jako divák jsem spokojen!

Star Trek: Do temnoty (2013)

Já vám nevím. Ikdyž se Abrams rozhodl pro Star Wars (není se čemu divit), Star Trek ságu se mu podařilo oživit víc než skvěle. Možná, kdyby v tomto díle nechal Kirka zemřít a ukončil svoji verzi, tak by možná udělal líp. Alespoň by byla jistota, že mu to jeho nástupce nepokazí.. Ikdyž bych si konec možná představoval jinak, tak i tak to bylo BOŽÍ! Užíval jsem si tyto 2 díly Abramse jako malý kluk a dokázal mi, že Sci-Fi odjakživa bylo a bude pro mě no. 1! Díky Abramsi a jen tak dál i ve Star Wars. Ale tam se musíte snažit ještě o něco víc! :))

Rychle a zběsile 6 (2013)

Celkem chápu, že Lin to asi neměl lehký. Universal ho po natočení čtverky tlačil do pětky, po pětce hned točit šestku a po tomto díle, už jim sedmičku Lin odmítnul. Je jasný, že chtějí další a další díly, dokud jim z toho tečou zlaťáky proudem, ale tento díl si asi měl Lin v hlavě trochu nechat dozrát. F&F nemají nouze o peníze, takže jejich akce stojí za to. Ovšem ty chyby. Vin létající čestmír Diesel je jen třešnička na dortu. Ty rozhodnutí jako nechat ujet grázla s nebezpečnou hračkou, nebo převézt tuto hračku konvojem ze zabezpečené základny, s dvouma autíčkama a v tanku. To asi trošku přestřelil. Za těch pár dobrých akcí, za nějakou tu srandu, za pěknej úsměv Gal Gadot, za The Rock, kterej je rok od roku víc nafouklejší, až to skoro hezký není. Za ten styl a muziku dávám 3*. Mám pocit, že pětku už asi žádnej další díl nepřekoná.

Nespoutaný Django (2012)

Quentin je geniální šílenec, mistr oboru. První 2 hodiny jsou naprosto geniální, ale poslední půlhodina už taková není. To bych od takové kapacity jako je Tarantino čekal víc. Nadprůměrnej film, ale na jeho pecky jako je Pulp nebo Pancharti to rozhodně nemá.. Škoda, protože Leo, Waltz i Foxx se sem neskutečně hodili. :)) Znovu dodávám, 4* jen za první 2 hodiny filmu, které byly parádní, škoda konce.. :)

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

"Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.." inspektor Trachta

Expresní zásilka (2012)

Originální film ze světa messengerů v New Yorku. Ovšem je to trošku jiná liga, než Svěrák ve Vratných lahvích. Ale už od trailerů mě zaujal, navíc moji oblíbení herci Gordon-Levitt a Shannon. Je jasné, že se z tohoto filmu dalo vymáčknout daleko, daleko víc. Ale i tak jsem se bavil. Shannon zase předvedl to, co mu sedí nejlíp, ikdyž tato role nebyla tak skvělá jako např. v The Runaways nebo Nouzovým východu.. I tak, dobrej akčňáček na kolech. Ideální na odreagování, oddychovka.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Tenhle film mi dal přesně to, co jsem od něho čekal + navíc naprostou spokojenost! Po prvních 45 minutách, který byly hodně slušně našplápnutý, jsem si říkal, že tu druhou část filmu asi filmaři klasicky nezvládli a neudrželi nastolené tempo. Zvlášť, když jsem tu viděl hodnocení kolem 75%.. Ano parádní začátek, pak trošku uklidnění na farmě s Emilkou Bluntovou a co teď.. :)) Nakonec jsem byl nadmíru spokojen, pan Johnson se mi trefil do gusta, díky! Takovýhle Sci-fi prostě můžu, navíc když se trefí i v obsazení, Gordon, Willis, Blunt. :) Ale i Daniels a Perabo. Pro mě osobně velmi příjemné překvapení, i přes Skyfall tohle pasuju jako to nejlepší z roku 2012.. :)) PS: Další z filmů, u kterých mi je strašně líto, že poprvé je můžu vidět jen jednou.. :(

Warrior (2011)

No jsem dost překvapenej! Jak tenhle film může mít stejný hodnocení jako třeba Million Dollar Baby? Trošku nebe a dudy.. Za sebe bych dal tak 3 a půl *, ale na půlky se tu nehraje. Jinak lépe hodnotím Fightera. Sice oba snímky vás od začátku tlačí do happyendu, ale pan Bale v něm aspoň herecky vynikal! Čekal jsem daleko víc, spíš takovej lepší průměr..

Něco jako komedie (2010)

Djoker to vystihl naprosto přesně, líp bych to nenapsal!