Surfařka (2011)

Tak film není špatný, pohodoví herci.. (Panebože ten čas letí, Helen nám nějak zestárla :( ale furt je to přirozená pěkná ženská!) Uvažoval jsem o třech "hvězdách", možná 3 a půl. Ale i díky záběrům z konce filmu a titulků jsem to musel zvednout na 4! Zagůgloval jsem a zjistil si o ní informace, dokumenty, videa na YT a smekám! Bethany, ta reálná Bethany, je neuvěřitelný člověk. Je důkazem toho, že se nemá nic vzdávat a že my si občas nemáme na co stěžovat. A také, že i s handicapem může být úspěšná a šťastnější, než lidé bez handicapu.. RESPEKT Bethany!

Přátelé (1994) (seriál)

Nejpříjemnější seriál všech dob.. Asi i nejlepší českej dabing vůbec. Hlavně ať na tento "séroš" mrknu kdykoliv, odprostím se od všeho, zapomenu na problémy a bavím se. Díky za seriál, který je i po 1150. shlédnutí geniální a člověka dostane! :)

Zdrojový kód (2011)

Skvělé! Film od začátku našlápnul do zajímavého tempa, které míří určitým směrem. Všelijaké informace a chytré vědomosti se na vás valí jedním směrem, což samozřejmě nedává smysl. V tu chvíli divák čeká, co nastane dál. Hltá minutu po minutě... S přeživším kapitánem Stevensem jsem nejdřív začal být trochu skeptický a už film odsuzoval, ale úplný konec film posunul o další level výš. Pak najednou dává vše smysl. Kapitán už nějaký ten měsíc zachraňuje tisíce lidských životů a velitelé Zdrojového kódu o tom nemají ani páru. Tohle můžu, velice příjemné překvapení!

Sbohem, baby (2007)

Ben to zvládnul za kamerou chválitebně, až na jednu chybu = Casey Affleck. Né že bych ho nemusel, ale k hlavní postavě mi od začátku až do konce filmu prostě neseděl. Film, aby mě nadchnul, potřebuje herce a jejich výkony, díky kterým uvěřím jejich sžití s postavou. A to už jsem to daleko víc věřil matce feťačce, nebo jejímu bratrovi.

Letec (2004)

"Nás peníze nezajímají pane Hughesi.." - "Protože je máte!" - "Můžete to zopakovat?" - "Peníze vás nezajímájí, protože jste je vždycky měli."

Horem pádem (2004)

Jak řekl pan Forman ve filmu o filmu, tohle je film o tom našem čecháčství. Každej divák v tom uvidí kousek sebe, rodiny, známých.. A kdo tímto filmem opovrhuje, ten se v něm vidí 2x tolik! Skvělý film, děkuji pane Hřebejk, opět.

Crash (2004)

Nevím proč tento film někdo srovnává se Zkurvenou nocí, nebo dokonce se snímkem 21 gramů. Hodně nadhodnocenej film, semnou ani nehnul. Žádný extra herecký výkony, pan Haggis mě prostě nedostal.. 3* a to ještě se zavřenýma očima!

Tajemná řeka (2003)

Tenhle film je přesně ten případ, kdy bych tak strašně rád dal 5*, ale nejde to. Clint to zas parádně zmáknul (respekt mu), ještě navíc skvělé herecké výkony Penna a Robbinse, ale.. Je tam to ALE. Není nic lepšího, než když hltáte film od začátku do konce.

Telefonní budka (2002)

Tento film jsem viděl poprvé až letos v únoru a stále nechápu jak mi mohl tak dlouhou dobu unikat, ikdyž jsem o něm věděl. Pan Schumacher mě dostal, aneb jak vytrestat namistrovaného, arogantního manažera. Film mě nezklamal, naopak. Držel si laťku od začátku do konce a jen gradoval, bravo!

Drž hubu! (2003)

Přihlouplý Kentán a mafián Ruby. Tuto komedii můžu vidět 100x a nikdy se mi neomrzí. Pokaždé se náramně pobavím. Jean Reno je jako vždy výborný a přihlouplý Depardieu ho stále vytáčí. Komedie na jedničku!