Jak vycvičit draka 2 (2014)

2 > 1. Asi jsem jediný, ale dvojka se mi líbila o něco víc, než první díl. 85-90%

Ten třetí (2013)

Nemám co napsat, většinu z toho už okomentoval Wysch.. :))

Na hraně zítřka (2014)

Jako zarytý fanoušek sci-fi jsem díky hodnocení na ČSFD čekal daleko víc, bombu! Nakonec je z toho více než slušný blockbuster, nadprůměr. Bohužel pro mne žádné ohromení, které jsem očekával. Ikdyž ta Emilka.. Ou maj gát! Když vezmu v úvahu herce hlavních postav, tak jejich žánrovky jako Looper, Nevědomí, Minority Report nebo i Válku světů nakonec řadím výš než tohle.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Verbal už to sepsal za mne. Jen co se týče českýho znění, k Barneymu patří hlas Jardy Kužela!

Loft (2008)

Kluci Belgičtí, hodně dobrý! Plno zvratů. Po necelých 100 minutách bych známkoval 5* bez mrknutí. Nakonec snižuji na 4*. I tak nadprůměrný thriller, kterému stačilo málo a byl v úplné spičce svého žánru. PS: Vidím trailer k americké verzi a už je mi zle. A to přetáhli dokonce i rejžu a Schoenaertse..

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Singer = X-Men! Kdo jiný by mohl lépe propojit starší verzi X-Menů s tou mladší. SPOILER! Matthew Vaughn se svým prequelem začal víc než dobře a Singer tímto snímkem umožnil novou (pozměněnou) dějovou linii. Jediná škoda tohoto dílu je, že stará parta je tu jen chvíli a navíc s největší pravděpodobností už vážně naposled.. :( Ale už jsem vážně zvědav na další díl s nejsilnější záporákem z X-Menů. Hlavně, ať to zůstane pod taktovkou Singera!

Sabotáž (2014)

Tak jak jsem byl z End of Watch nadšen, tak přesně tak jsem z tohoto filmu zklamán. Ayer by měl zkusit něco novýho.

NON-STOP (2014)

Děláte si prdel? Jak můžou tvůrci stále "dělit" film na 2 části? Zhruba 70 minut parádní thriller, paranoia kam se podíváš. Fláknul bych sem 5* bez mrknutí. Ovšem ta zbývající půlhodina stojí klasicky za vyližprdel.. Co by se taky dalo čekat, když je tu Neeson. Díky bohu (alespoň) za Taken. PS: Pokud někdy v budoucnu sednu do letadla, které bude uneseno, tak budu nejspíše fandit únoscům, aby ho co nejdříve odpálili. Asi bych nerozdýchal, kdyby nějaký (nejlépe americký) hrdinský šerif to letadlo podobným způsobem zachránil.

Partička (2011) (pořad)

První čtvrtrok parádní, zábava na jedničku. Zhruba těch 10, možná 15 dílů. Pak už odchází šťáva, už není co vymýšlet a z Partičky se stává nuda, chvílemi i trapárna (to se stává!). Tak za ty první díly, které mě pobaví, idkyž je shlídnu znovu, 4*.

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

Skvělá pointa Jardo. PS: Odejdi do svého pokoje a vrať se, až budeš normální! :D