Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film na mě působí hrozně depresivně. Má celkem chytlavý soundtrack, ale to je asi všechno, protože originálního na něm není vůbec nic. Všechny lepší hlášky jsou použity a ukradeny z původního filmu. Přesto je zajímavé podívat se na herce po 25ti letech. Jak říkám, působí to dost depresivně a smutně. Dávám 20% za původní herce a hlášky z původního filmu.

Grave Encounters (2011)

Kdo viděl trailer, viděl v podstatě třetinu toho nejlepšího z celého filmu. Opravdu jsem se na tento film těšil a byl pro mě zklamáním. Je asi na stejné úrovni jako PA 3, ale tomuto filmu hraje do karet prostředí, ve kterém se odehrává. Pokud vás někdo na tento film pozve, určitě neodmítněte, ale sami ho nevyhledávejte :-)

Pelíšky (1999)

Skvěle obsazený film obsahující dnes už zažité hlášky. Rozhodně jeden z nejlepších českých filmů.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Film jsem asi nedokázal plně vychutnat, nejspíš kvůli častému zastavování. Každopádně celkový pohled na věc byl: "Co? Dlouhý film o ničem." Když jsem si to nechal uležet pár dní, začal mi na povrch vyplouvat herecký výkon Caseyho Afflecka. Brad Pitt byl podle mého na svém zlatém středu. Kdyby ho nahradili někým jiným, dle mého názoru by to filmu na kráse neubralo. Za celý film jsem se nedokázal přenést do konce 19. století a stát se součástí děje. Proto jen lepší průměr.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Souhlasím s tím, že tento seriál není dokonalý a možná ani není dobrý. Ovšem v porovnání s dnešními seriály je aspoň naučný. Chuck Norris do něj nacpal snad všechny morální hodnoty (od napravených gangsterů přes nebezpečí drog až po opuštěné dospívající děti). Za to dávám hvězdičku a druhou za Chucka Norrise a Clarence Gilyarda s Noblem Willinghamem a za jejich někdy vtipné dialogy :-)

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Miroslav Donutil se nevnucuje a má příjemné vystupování. Je charismatický, působí sympaticky a své role umí zahrát. Tento pořad mám rád já i moje mamka. Přiznávám, že některé epizody jsou slabší (hoodně), ale jinak se jedná o vyrovnaný cyklus. Zpestřením jsou i různí herci a ne jako v Comebacku, kde tu vedlejší roli hraje vždy jeden herec.

Letiště (2006) (seriál)

Není to sice žádný trhák a postava Zuzany Norrisové dost leze na nervy (ale Zuzanka ne), ale už jenom kvůli Bohumilu Kleplovi dávám lepší průměr, protože ty hlášky, které produkuje, to je pecka! Navíc jak už tu padlo, děj se odehrává v neobvyklém prostředí, což je určitě zpestření dnešní rutiny.

Dobrý voják Švejk (1956)

Jaroslav Hašek by měl radost. Tento film předlohu povznáší. Samozřejmě dík patří i Josefu Ladovi, který dal Švejkovi tvář. Co si budeme nalhávat, Rudolf Hrušínský je prostě dvojník Švejka od Josefa Lady. Zajímavé komentáře: golfista, Radyo, gouryella

Dlouhá cesta (2004) (seriál)

Ewan je sympaťák a na nic si tu nehraje. Vše komentují tak, jak to cítí a nesnaží se, aby věci vypadaly jinak. Velmi sympatický dokumentární seriál.

Dr. House (2004) (seriál)

Pořád to stejné a přesto to člověka nepřestane bavit. Nejspíš za to můžou geniálně vložené osobní života hlavních postav. Seriálu ovšem hodně prospěl i Hugh Laurie, který mu dodává toho pravého "House".