Chraň nás od zlého (2014)

Perfektný horor. Všetko funguje ako má: zvuky, strih, kamera a hlavne posadnuté postavy vyzerajú "dôveryhodne". Tento typ mysterioznych filmov, ktorý je založený na tom, že existuje niečo aj mimo nášho reálneho sveta, o ktorom nemáme potuchy je presne to, čo vyhľadávam. Keby som mal tak desať rokov, tak by som sa dnes bál zhasnúť :)

Divoká budoucnost (2002) (seriál)

Každému dospelému človekovi musí byť jasné, že predpovedať budúcnosť na mnoho milionov rokov dopredu je nezmysel. O tom to je...že takéto niečo by "mohlo" byť. Ked to takto zoberieme, tak je to veľmi zaujímavé. Chcem ešte niečo podobné..

Terminator Genisys (2015)

20€ v prdeli, ale neľutujem. Po dni zúčtovania je to asi najlepší Terminátor. Nové časové paradoxy, skvelá akcia... John Connor bol perfektne zahraný..akosi to všetko fungovalo dobre. Teda asi. Priznávam sa, že som vypil jeden aj pol litra monster energy drinku, v kine som sa smial ako šialený a nohy som mal tajne položené na operadle podomňou, čo umocnil môj filmový zážitok. Paráda.

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Po veľmi dlhej dobe som si pustil komédiu a smial som sa ako kôň. A hlavne ten trápny humor, čo ináč nemám moc v obľube bol tuna skvelý :D Jim Carrey je skrátka kokot z povolania, ale robí to setsakramentsky dobre.

Proč nevidíme tohle v reklamách na mléko a sýry? (2008) odpad!

Div sa niektorí neposerú a nedajú aj desať hviezdičiek, keby sa dalo. Tento strih je zavádzajúci, nič nevraví, len ukazuje kravy v maštali. Vysvetlite mi prosím tie vaše vysoké hodnotenia, prosím, lebo ja som asi sprostý.

Nula (2010)

Nikdy som neveril na osud, ale vždy som si pokladal otázku, či nie je už niekto hneď po narodení odsúdený na tragický trápny zánik. Mnoho úspešných vraví , že každý je strojca vlastného šťastia, a tvrdí to hlavne ten, komu sa darí veľmi dobre. A dobrý mrav káže, že každému treba nadeliť podľa zásluh: dobrému aj zlému. No, a hlavne tomu zlému, hlavne zlému, veru zlému! Takému, čo ma na čele napísané "udri si". A pri tom všetci chceme byť tí dobrí, ale musíme predsa na niekoho nadávať, aby sme nemuseli na seba. Potrebujeme to! Sme hovada a je mi to občas veľmi ľúto. Ale zas mi to nemôže byť ľúto až príliš, aby som nemusel byť zákonom džungle zjedený jak chudák Ježíš alebo Lenin, ktorého nakoniec vypchali. Ako nám ukazuje tento kraťas, tak netreba dávať všetko na klinec, lebo aj nula, ktorá si je svojej nulovosti vedomá, môže zmeniť svet.... Trebárs jedného dňa sa hodiť na granát, aby ma zachránila...hlavne nestrácať nádej!

Nebezpečná známost (2005)

Veľmi osviežujúce. Krátky, za to pútavý film. Kto by sa chcel náhodou pri filme hrať so slimákom, má na to len pol hodiny. Potom radšej pauznuť film .... a potom pokračovať.

Krutý a výjimečný (2014)

Stane sa občas, že sa mi v kapse nožík otvára kvôli nejakému kreténovi. Žiaľ (ešteže tak) ten nožík sa neotvorí, bo by som mohol mať problémy so zákonom, alebo by som mohol dostať po držke. Kvôli týmto bezmocným momentom musím na chvíľku odbehnúť do svojho imaginárneho sveta, v ktorom sú moje obete mučené vykrúcaním bradaviek, uší, nosa a penisu predovšetkým. Potom sa ich pýtam, či im mám odrezať nohu, alebo haxňu. Varlatá im tuningujem vo zveráku, kotlety im prehadzujem z jedného ucha na druhé....tieto predstavy ma veľmi uspokojujú, a hneď mi po nich naskočí úsmev sladký ako med. Také peklíčko by sa pridalo aj v reáli, ale predsa len dlho mučiť týchto baranov by po čase omrzelo... ale také psychické mučeníčko, to je zas iná šálka kávy! Pekne krásne každý deň... až by si obeť priznala svoju vinu : "Tak mi treba, zaslúžim si to, nemal som "ho" štvať! =( " Cítite to? Tu úľavu? Cítite ten krásny pocit zadosťučinenia? Pre mňa je to zaujímavá téma, takže film som celkom pekne strávil.

Interstellar (2014)

Na Interstellar som sa tešil a očakával som od toho hravé fantas-magory dobrodružstvo. To sa príbehu zo začiatku aj darilo, ale potom to spadlo celé do riti. Spôsob, akým tu bol znázornený časový paradox tu vôbec nepasoval, teória láskovych superstrun mi nesadla, a myslím, že sadne len Aštarom Šeranom. A teraz si predstavte v reálnom živote situáciu, že niekto vám podpáli kukuričné pole, prídete domov nie dvakrát dobre naladený a podpaľačka vám ukáže hodiny a objíme vás so slovami, že už to chápe... do toho si pridajte romantickú hudbu... a nechajte sa objať! Blbosť čo? Toto mi tam takisto nesadlo, nuž nie je to film podľa môjho gusta, ale lepšie ako drôtom do oka.

Predestination (2014)

!!!BOJLER!!! Príbeh o detektívovi, ktorý si bol svojou vlastnou materou.