Po zániku Země (2013)

Par cistych scifi zaberu a scen budiz, byl jsem i spokojenej, ale dejove a hlavne ztvarnenim mladeho hlavniho hrdiny to fakt moc nebavi - od 60% filmu uz jsem pokukoval kdy ze to ma asi koncit, protoze ctim pravidlo dodivat vsechno at muzu hodnotit... ale uz diky tomuto faktu nemuzu dat vic nez 2. Mladej Smith nebavi jako jeho tata, je mi lito Wille...

Sunshine (2007)

Je jedno, ze je to fyzikalne nemozne, ale sakra noaco! Vyborna zabava, napeti a vlastne i akce. Kdo ma rad vesmirne scifi aspon trochu, tohle se mu musi libit. Cillian vybornej!

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Ne, kvalitnejsi ceske krimi proste nemame... diky celemu tvurcimu tymu, s vybornym Ondrou Vetchym v cele!

Logan: Wolverine (2017)

Film co chvili zustane v hlave. A takove mam rad. X-meny docela zeru, videl jsem vsechny a ke kazdemu filmu mam svym zpusobem jiny vztah. V pripade Logana jeste musim potvrdit dalsi projekci ale uz ted vim, ze co do dramatu a citu je to nejsilnejsi film o X-Menech co zatim mame. V pojeti mladezi nepristupno jde navic o opravdovou rezbu, a to doslova. Velmi povedene dilo.

Volný pád (1993)

Problem se snidanovym a normalnim menu resim v Mekaci pravidelne... ale bez kveru, diky Bohu pro ne. :-)

Plán útěku (2013)

Sly a Arnie konecne poradne spolu! Ma to grady a bavi to. I zaporak se povedl!

John Wick 2 (2017)

Idealni film kdy jdu do kina solo, koupim si predrazene nachos se syrovou omackou, ledovou trist a pivo a rikam "Ted me kurva bavte!".... a ja se kurva bavil. :-)

Fenomén (1996)

Znovu-projekce snad po 16 letech, za tu dobu clovek i trochu vyroste a leccos vnima jinak. Stejne jako tento film. Travolta podal super vykon ve sviznem, okouzlujicim a hlubokem filmu o tom jak nebezpecna muze byt genialita a lidsky strach z nechapaneho. A konec?... slova: "Budes me milovat do me smrti?"... "Ne, budu Te milovat az do te sve." .... silny zazitek. Pokud mate klidny podvecer, doporucuju!

96 hodin: Zúčtování (2014)

Kde je ten vecer, kdy jsem poprve videl 1cku a rekl si: "Tyvole to bylo dobry jak prase! Znovu!" 3jka jakoby ani nezapada do cele serie... to uz 2jka byla lepsi. Ale ty rychlo zoom zabery a strih z toho chvilkama delaji skoro az spatny serial. Cekal jsem mnohem vic.