Alcatraz (2012) (seriál)

Naprosto nudné, nic neříkající, postavy totálně do tohoto typu seriálu nepasující, sry ale hlavní postava v "akčním" thrilleru nemůže být asi-metrický týpek (asi metr v každém rozměru). Jediné, co je tam trochu zajímavé, a díky čemuž si zasluhuje tu jednu hvězdičku je zatimní celková mysterka, o které jsme se teda zatim dozvěděli velký koulový. Zatím nevidím budoucnost tohoto seriálu, ale kdo ví, když nám zručili firefly, tak je asi možné všechno.

Tráva (2005) (seriál)

Weeds, seriál, který někdy zachází do krajností, a někdy zase bere všechny věci s úplným nadhledem. Někdy se u nějakých scén můžu potrhat smíchy, nIcméně už je to podruhé, co se přemlouvám s tím neseknout. Ve Weeds je totiž spousta s prominutím kreténů, magorů a totálních idiotů, a když se toto sejde, udělají nějakou blbost a pokusí se pláchnout a tam zase jako že "začínají" od znova, mno tak to mě dokáže namíchnout. Vůbec se nedrží původního náměťu, který byl tak suprový, nové postavy, které nejsou tak absolutně nenormální, tak zahazaujou, bez většího úsilí je v seriálu nechat, do odpadkového koše, a mám docela chuť nakopat Nancy a Shana do míst, kde normálně slunce nesvítí... Nebýt těch asi 2 totálně ulýtlých a úplně dementních přeletů, šlo by hodnocení o dost nahoru. Jenže...

Válka Bohů (2011)

Nuda. Děsná nuda. A ani zlatý záliv, zpomalené akční záběry a sebedivočejší kloubouky bohů to nedokázaly zachránit. Dlouho jsem se už u žádného filmu takto nepřemlouval, aybch to přece jenom shlédl až do konce.

Oscar (1991)

Absolutně náhodou jsem přišel k televizi a právě začali dávat toto - až na samotný konec, kde zasahuje policie jde o nehorázně vtipnou komedii s opravdu příjemným, zábavným a přitom oddechovým humorem :)

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Jako velký fanda Podfukářů (Hustle), mám sto chutí toto polat do odpadu. Totálně stupidní napodobenina, kde jsou jen 2 postavy jakž takž sympatické (vlasáč a černoch). Jinak ale hrozná fraška

Ve službách FBI (2009) (seriál)

Shlédnuty mám všechny dosavadní díly (to znamená do 3x10) a musím říct, že jsem docela nadšen. Zajímavá a především inteligentní podfukářský seriál s (až na pár vyjímek) úplně novými, sympatickými tvářemi. Stežejní příběh se pořád zatím vyvýjí a mno, prostě to nemá sebemenší chybku.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Ačkoli jsem ze začátku ke Crazy, Stupid, Love přistupoval trochu skepticky, musím, uznat, že i ty 2 docela dlouhé, nikoly nudné hodiny se za to opravdu vyplatily dát. Přirovnal bych to k dalšímu vyleštěnějšímu kousku mezi hromadou bezceného a nudného kamení romantických komedií.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Opravdu až nečekaně vtipná a přitom krásně oddechová akcí narvaná komedie. Kdo máte ty necelé hoďky času a už jako já nevíte co by, toto berte všema 8 z 10.

Ocelová pěst (2011)

V roce 2011 se sice neurodilo moc sci-fi filmů, za to ale většina měla co nabídnout. A Real Steel se řadí mezi ten vrchol sci-fi tvorby minulého roku. Filmu opravdu nemůžete nic vytknout (možná jen to mrtvá_matka-syn-otcovské klišé, které zase ale na druhou stranu vyvažují herecké výkony malého Dakoty, Hugha a dvou docela slušných momentek Lilly the Lost :D, páč ta si tam jinak moc nezahrála). Hodnotit opravdovou ocel procenty - 95% (5% dolu za to do očí bijící klišé)

Věc: Počátek (2011)

Horory dělají hororem hlavně nasvícení, hudba a samozřejmě nějaký ten důvod proč se bát. O atmosféru zde nebyla vůbec nouze, ta se dala krájet nožem. Scénář se taky docela povedl, nezaznamenal jsem tam žádné zbytečné nebo dementně nepřirozené řádky. Mno a nebýt úplně nehorázně hrozného zpracování Věci, tak by hodnocení, a věřím že nejen u mě, vyšplhalo výše - to prostě bije do očí a není to hezký.