Dračí doupě (2000)

Tak toto je docela sra**a :) Omlouvám se za toto použití, ale jinak to nejde. 1* to ode mě získává za krásně ztvárněné draky.

Nebezpečný cíl (2008)

Sice průměrný film, ale na úrovni. Základní příběhová linie, kde si člověk v oboru služeb (v tomto případě vražd :)) poruší svá pesně danná pravidla, a jak tomu už bývá, všechno se zvrtkne.

Igor (2008)

Hezká zlá pohádka :) s bandou vtipných scén o které se zasluhuje nesmrtelný králík. Jako v žádné pořádné pohádce nechybí bad guys, láska a nějakej ten pěknej song .)

Zábavný park (2009)

Moc hezký solidní film. Hridinové jsou v podobném věku jako já, tak jsem se do nich i docela vcítil. Mno a Jesse opět zahrál líp než dobře :)

Dexter (2006) (seriál)

Docela slabý seriál. Přijde mi možná trochu chytlavý stěžejní příběh, ale jinak je každý díl utrpení a nuda fakt silného kalibru

Horton (2008)

Skvělá zábavná podívaná nejen pro děti, ale i pro dospělé. Naši hlavní hrdinové se nachází ve spoustu vtipně ztvárněných situací. Sice to není žádný chytrý film a nemá nějak vostrý příběh, ale pro mne bylo potěšení se na to koukat. Fakt sranda .)

Moon (2009)

Jako sci-fi je to pro mě absolutní zklamání. Čekal jsem od toho osobně trochu víc, možná něco trochu více akčnějšího. Celý příběh je hrozně prostý, předvídatelný a kvůli dvou nebo třem opravdu skvělým záběrům nevidím důvod se na to dívat znova. Ale není to zase tak hrozné jak to dle mého komentáře může vyznít. Každopádně skoukněte sami.

Město bohů (2002)

Opravdu nemůžu říct, že to bylo špatný. Je to asi tím až diprimovaně reálným prostředím (pro mě) a tím úplně specifickým pocitem jak-je-to-vůbec-možné-že-se-něco-takového-vůbec-děje (mám namysli situaci dětí v této oblasti atd.) Jinak příběh byl moc hezký, ukazoval reálnost, brutalitu a "vztahy", které mezi sebou tyto individuality podsvětí mají. Avšak nemůžu říct, že by mě to nějak vtáhlo a tudíž i extrémně bavilo

Symptom Pandorum (2009)

Tak todle se mi fakt líbilo. Pořád jsem vlastně pořádně nevěděl, co se tam sakra děje (až do pohádky trhlýho týpka O indiánech alespoň tak byl překlad v titles :D) A já jsem rád v nevidomosti. Tomu také hodně pomohly střihy situací. Tam jste museli být hodně bystří, abyste poznatli trochu kdo koho řízl, ale to se mi vedlo a tak mě to ještš víc napjalo.Jen mě fakt na konci naštvalo to, jak to dítě zabilo coolovýho farmera. Mohlo byt aspon o bitku navic atd. Mě se to líbilo i z toho důvodu, že si opravdu dokážu představit takovouto budoucnost (tena "ponorkový nemoci" pandorum jsem teda na chut nějak nepřišelˇ(solidni hovadinka), to mi přišlo jako docela postranní i když je po tom pojmenován celý film). I tak ale dávám toto hodnocení...

Audie & the Wolf (2009) odpad!

Tento film byla jedná velká fuška. Taková, abych to nevypnul a ihned nezmazal...