Hlídač č. 47 (2008)

Ať si říká kdo co chce... pro mě tento film byl velikým zážitkem... Karel Roden je pan herec... chvilkama jsem se vžíval do jeho pocitů, jelikož jsem mu je jako divák věřil. = 5*

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

pěkné, pěkné, pěkné... jsem rád že každým dílem je více a více akčních momentů a parádních kouzelnických scén... Harry Potter se líbí především jeho nadšencům a odpůrci hledají někdy i zbytečně chyby.. mě se film moc líbil = 4*

Václav (2007)

Tento film mě dostal, vynikající výkon Ivana Trojana a navíc výborný scénář... skvělé = 4*

Česká spojka (2002)

Film který měl s Anthonym Hopkinsem velice dobré předpoklady mě zklamal... přeci jen se Anthony hodí spíše na role padouchů.. zklamání = 2*

Sociální síť (2010)

Vynikající film o fenoménu jménem Facebook = 4*

Benga v záloze (2010)

Super podívaná... Will Ferrell byl naprosto neuvěřitelnej a spolupráce s Markem Wahlbergem zavinila vznik časované bomby.. Nic mi v tomto filmu nechybělo.. humor byl naprosto dle mého gusta a téměř celý film jsem se popadal za břicho... Zaráží mě nízké hodnocení a proto přidávám jednu hvězdu navíc;) = zasloužených 5*

Sedm životů (2008)

Jedním slovem úžasné... Tento film mě naprosto dostal a já smekám před Willem Smithem že dokázal svou roli tak perfektně zahrát... = 5*

Mikulášovy patálie (2009)

Celkem slušná rodinná komedie.. Nicméně jsem od toho čekal víc = 3*

Počátek (2010)

Když jsem šel do kina na tento film, absolutně jsem nevěděl do čeho jdu. Věděl jsem zhruba co se ve filmu bude odehrávat, ale v žádném případě jsem si to nedovedl představit na filmovém plátně. Do kina jsem šel tedy s obrovskou zvědavostí. Usadil jsem se a následujících 148 minut pro mne bylo neskutečným zážitkem.( Vůbec sny samy o sobě jsou velice zajímavé téma a určitě budete souhlasit s tím, že sny všichni do jednoho milujeme a přemýšlíme o nich v jednom kuse). Proto jsem se zamiloval i do tohoto filmu. Film mě od samého počátku pohltil a udělal ze mě naprostého šílence a chamtivce. V celém kině jsem byl totiž já ten, který chtěl každou scénu vidět dřív než ostatní a především ji i jako první pochopit, abych mohl nasadit lišácký úsměv a jen koukat na udivené výrazy ostatních diváků. Zkrátka tento film se v mém žebříčku dostal do nebeských výšin a já smekám před Christopherem Nolanem, že dokázal natočit film o tématu, se kterým se každý z nás na této planetě deno denně setkává a hýbe našimi životy. Tleskám a klaním se. = 5*