Misery nechce zemřít (1990)

FUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCKFUCK

Šéfové na zabití 2 (2014)

Vadí mi, když koukám na komedii a postavy v ní se chovají naprosto jak dementi, úplně nenormálně, jako děti, jako čůráci, prostě vypatlanci.. To je ale jediné co mi vadilo, jediná normálně smýšlející postava v tomhle filmu byl Nick. Film hodně těží z výborného prvního dílu, takže kdo neviděl jedničku, nepochopí dvojku. Skvělý Motherfucker Jones a jeho rady, krásná Aniston. Neurazilo ale dvojka je ve stínu jedničky, jak tomu většinou bývá.

Grizzly zabiják (2015) odpad!

říkám si, Billy Bob Thornton, grizzly.. to bude mrda! okamžitě jsem si vzpomněl na Hopkinse a film Na ostří nože, kde je taky nahání grizzly. Těšil jsem se jako malej. Výsledek ? Nesahá to filmu Na ostří nože ani po kotníky! Roztěkaná kamera, špatný triky, Billy tam hraje vola, bez kterýho by se celej děj obešel bez problémů.. Medvěd je tam strašně málo a buď ve tmě a nebo natočenej v pohybu takže tak jako tak vidíte uplnou piču. Prostě jsem nasranej!! A ti co dali víc jak 2 hvězdy neviděli na 100% film Na ostří nože. Tak se na něj podívejte, a pak zhjodnoťte tuhle sračku. čus ///

Zulu (2013)

tak tady se s brutalitou nikdo nesral. pár scen mi hnulo žlučí - scéna na pláži. Orlando mi kupodivu nevadil, protože na takovýho vola se uplně hodí. Forest nezklamal, to je pan herec. Dobrá kriminálka ze světa, kde se s nikym a ničim neserou.

Syn zmaru (2014)

celkem mě mrzí, že spousta diváků řadí tenhle film do průměru. Podle mě to je nadprůměrný film o projevení cti a o tom,že i v podsvětí se slovo slib počítá a že láska na první pohled může být opravdu silná. Konec filmu s dokonalou Sol Seppy v pozadí mě celkem vyždímal.. dost jsem to emocionálně prožíval. Možná to bude tím, že mam slabost pro Ewana.. a nebo jsem to zkrátka tomu mladasovi přál a byl na něj hrdej že dodržel slovo ? To jak se Ewan díval na konci z okna pro mě byl jeden z nejemotivnějšíh momentů.. nejen v tomhle filmu, ale celkově ze všech. výbornej film, silná 4!

Whiplash (2014)

Tak tohle byla mrdička, poslední scéna ze mě vyždímala uplně všechno až jsem se přistihnul jak nevědomky bubnuju s nim... takhle perfektní drama jsem dlouho neviděl a hudební film už vůbec ne, tohle je totiž top!

Supremacy (2014)

jednoduchá zápletka bez špetky originálního nápadu, to je asi vše co k tomu povím.. bojlery házet nehodlám.

Chraň nás od zlého (2014)

Takže, na horory jsem ujetej, viděl jsem snad všechny novodobý a můžu říct, že tenhle mě moc bavil. Sice je to pořád na jedno brdo co se týče filmů o vymítání, ale atmosféra filmu byla výborná. Koukal sjem na to uplně sám v noci a se sluchátkama na hlavě. Řeknu Vám, že jsem párkrát málem vyletěl z kůže. Filmově a příběhově je to nic moc, ale kvůli tomu na horory nekoukáme. Chceme se bát a já jsem se bál. 4*

Divoká karta (2015)

klasická stathamovka, ale příběh stál uplně za piču.. vždyt tam vlastně ani žádný nebyl!

Slídil (2014)

tyvole! měl jsem takový odpor k hlavnímu "hrdinovi", že to ovlivnilo celé hodnocení. Film to byl asi dobrej, ne asi, prostě byl... ale po etický stránce mě to tak strašně sralo, že prostě nedám víc jak 3*. Gyllenhaala mam rád, další role co mu sedla jako prdel na hrnec, zároveň ale, pro mě, nejhorší charakter, který hrál.