Great Balls of Fire! (1989)

Jerryho zbožňujem a tento film ma len utvrdil že som sa narodil v blbej dobe a na blbom mieste. Každý kto má rád Rock n Roll povinne pozrieť

Nedotknutelní (2011)

Pre mňa najlepší francúzsky film od čias Leona. Úžasne jednoduché, geniálne vtipné a že je to "citová vydieračka" mne osobne vôbec nevadí!

Camp Rock (2008) (TV film)

Keď si predstavím že toto pozerajú moje spolužiačky stále dookola je mi zle. Proste hnus hnus hnus. Nič tak strašné, detinské, naivné, preláskované, pregíčované som ešte nevidel. Doteraz som si myslel že nič horšie ako trilógiu high school musical ( musel som si to pozrieť kvôli frajerke:D) už neuvidím ale to by si oproti tejto ,ehm poviem to pekne, sračke zaslúžilo oscara!! A tá hlavna predstaviteľka ma bude strašiť do konca života. Mať takú milú nevinnú talentovanú "nenamyslenú" babu tak si idem zahrať ruskú ruletu s chuckom norrisom. Jedna hviezdička za komentáre na ktorých som sa naozaj veľmi z chuti zasmial.

Zkažená mládež (2007)

Tento film ma pravdepodobne poznamenal na celý život! Pred hodinou som ho dopozeral a ešte teraz sa trasiem. Je to naozaj pravda. Hanbím sa za seba že som bol tiež kedysi taký idiot ako ty pubetálny chalani čo šikanovali Joosepha a bol som aj šikanovaný. Nie v takej miere ako Jooseph ale tiež ma veľa razy napadlo že by bolo treba tých hajlzov postieľať. Takže sa nečudujem že film je podľa skutočnej udalosti.

Rocky Balboa (2006)

Návrat rockyho ako má byť! Pre niekoho kto videl iba túto časť to môže byť len sentimentálna blbosť ale pre toho čo videl všetky časti rockyho to bolo určite dosť silné. A presne do tejto skupiny patrím aj ja.Žiadny veľký box ale veľké srdce.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Nemôžem si pomôcť ale na konci tohto filmu sa vždy rozplačem! Je to niečo úžasné. Určite Formanov najlepší film! To ako dokázal nájsť potenciál Jack Nicholsona je niečo užasné. A výkony Louise Fletcher, Dannyho DeVita a Brada Dourifa sú proste grandiózne. Tento film sa nemôže nikomu nepáčiť!!