Stopy krve (2006)

Film,v ktorom bolo strasne vela predvidatelnych scenok,strasne vela zbytocnosti,strasne vela veci,ktore boli neuveritelne, proste tento film bol riadnym sklamanim, jedna * hviezdicka za asi styri lakačky a jedna * hviezdicka za film...... Horor ktory patri medzi 10 najhorsich :/

Forrest Gump (1994)

K tomuto filmu ani hadam nie je co napisat.Tom hank bol jeden z tych oblubenejsich hercov.Aspon u mna.A po tomto snimku to len potvrdil,tak ako to Tom zahral,by to asi nezahral nikto.Jeden z mala filmov,ktory aj ked si pozriete 3x po sebe,nestraca na kvalite a slzy si budete utierat aj po tretom zhliadnuti.Podla mna Najprepracovanejsie majstrovske dielo od Zemeckisa.U tohoto filmu hadam nie je ani jedna minutka,kde by sa clovek nudil.Odporucam pozriet kazdemu kto tento filmik este nevidel.Kebyze mozem dat 6* tam nevaham. :-)

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tak a je to tu.Konecne tu mame najlepsi serial pod slnkom.Tak originalny,premysleny,napaty serial som este nevidel.Vynikajuco spracovany film s postavami,ktore si divak oblubi.Skvele prostredie statnej veznice Fox River, kde sa Michael Scofield snazi zachranit brata pred popravou.Niektore casti su velmi emotivne a divak moze mat slzy na krajicku.A tak premysleny Michaelov utek s kopu nahradnych planov neda cloveku dychat. PS- Neodporucam mat na disku vsetky casti,pretoze sa od tohto skvostneho snimku neda odtrhnut.Vazne klobuk dole.A hodnotenie, ako inak 5 *****

Auta (2006)

Myslim, ze spolu s filmom Hlada sa NEMO je to najlepsi animovany film.Super gagy , dabing (eng) , prijemne pesnicky , dej , prekrasne prostredie , grafika a urcite by sa toho naslo ovela,ovela viac.Studio Pixar si dalo zalezat a tak to aj dopadlo,Skonstruovali vynikajuci film ktory pobavi nielen deti, ale aj dospelych.

Let číslo 93 (2006)

Paul Greengrass nesklamal.Myslim,ze tento film nema ziadne chyby a nedostatky a kludne moze byt vyhlaseny za film tohto roku.Realisticke vykreslenie deja,hratky s emociami divaka,jednoducho super.Ale po prvych 20-tich minutach som myslel ze film sklame.Ale od tej dvadsiatejpiatej minuty film naberal grady a ani som netusil, kolko dokaze clovek vydrzat bez dychu.Hodnotenie jednoznacne 5 *****

Saw: Hra o přežití (2004)

Skvely snimok od tohto rezisera. Z niektorych scen mi behali zimomriavky po chrbte a to chcel reziser urcite u divakov dosiahnut. Ale nie len to, aj skvely napad, dej a vynikajuci koniec, ktory len tak niekto necakal. Super atmosfera a herci takisto nesklamali. Jeden z mala filmov, ktore sa zapisu do ludskej mysli