Wanted (2008)

Velice povedený akčním film. Někteří básní, že to je prostě neskutečné, ale viděl jsem obě noční hlídky, které se mi jakž takž líbily, takže mě ani nic moc nepřekvapovalo.. 7,5/10

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nostalgie pracuje na plné obrátky a já se cítil zase fajn, že jsem se starými známými. Indy je pořád ten kulišák Indy, i když už trochu více uvědomělý a usedlý. Škoda jen, že se mi pár scén zdálo zbytečně na efekt přehnaných (lednička mluví za vše, ale pousmál jsem se, ne, že ne..:) ). Dávám hodně dobrých 8/10 a Poslední křížová výprava je pořád nejlepší...

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Byl jsem rád, že mi ještě někdo natočil závěr SG 1. Vážně jsme si to užil, i když to nebylo zas tak velkolepé, jak by mohlo...

Nenávist (2004)

Ten film je vlastně totálně zbytečný, ale zvukem a záběry dokáže udělat své... Proto tak vysoké hodnocení, dlouho jsem se takhle nebál.

Once (2007)

Jednoduchost, pravda, síla.. 9/10

Monstrum (2008)

Už dlouho jsem sebou necukal v sedačce každých pár vteřin jako tady. Úžasná horská dráha v podobě výborného nápadu, který jsem měl dlouho v hlavě:) Díky... Návštěva kina - jasných 5*, doma už si člověk má šanci všímat míst, kde to skřípe a chybí prvotní "brada na podlaze kina" efekt.

Matrix Reloaded (2003)

Klasický druhý díl, ale přesto splnil má očekávání. Takový můstek mezi prvním (umírněným) a třetím (oh goood:) ) filmem. Tomu, že měl Matrix končit po prvním díle se jen usmívám. 9/10

Ratatouille (2007)

Dobrý animák, ale něco víc? Ne.. Přijde mi to zase ten samý příběh v novém balení... Sice je v tom něco více než v Autech, ale pořád to samý... Tim nechci říct, že to je špatný, ale je to Pixarstandard.. Dobrý animák, ale ne výjmečný.. Ať žijou Úžasňáci:) 8/10 Ale ten závěr s kritikem mě dojal, ne že ne:)

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Klasický Burton. Špinavý Londýn ukrývá jednu z největších bestií. Depp se ve své roli holiče přímo vyžívá a moje milá Helenka je až kouzelná:) Závěr je pak tak mrazivý, až jsem nedutal. Škoda jen už okoukaného vizuálu a "burtonovství" 8/10 BTW duet Deppa a Rickmana je prostě úžasnej.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Styl, který mi nikdy moc nesedl, ale i přesto se Spielbergovi s Kaminskim povedlo na plátno převést onu dobu. A první film, kdy jsem zase DiCapria uznal jako herce:)