Ztracen ve vesmíru (2011)

WTF??? gravitace na ISS? jinak mě to znudilo skoro k nepříčetnosti :-)naprosto zbytečná záležitost....až budu chtít vědět, jaký to je, když člověk zůstane sám v izolaci, přečtu si raději znovu Robinsona. Hvězdička za hudbu, ta je fajn...ale já chtěla pobavit jaksi vizuálně i :-) a jak psala njuska ...Hláška v úvodu tohoto levného DVD "Řitka studio uvádí" naprosto sedí!

Marťan (2015)

Naprosto splnilo moje očekávání avšak nepřekonalo. Hodně mě to bavilo, resp. jsem se filmem nechala bavit , přišlo mi to jako pohodová oddechovka, vymakanější "Mise na Mars", prostě bezva survival movie. Nevadilo mi neřešit uskutečnitelnost nebo reálnost věcí á la lepení kobercovkou, 3500km bez nehody volně po písečku nebo bezva duševní stav toho robinsona po tak dlouhý samotce...prostě pohoda, fakt to byl hodně příjemnej film a Matt Damon byl prostě skvělej a taky si to u mě vylepšil po tom hnusákovi z Interstellaru :-) Pěkně udělané, stravitelné, nechybí legranda ani napětí, obrázky z vesmíru parádní :-) Stojí za to vidět...a můžete vzít i ženu a děcka, nudit se nebudou :-)

Sharknado 2 (2014) (TV film)

odpad...ale fakt legranda :-D....aligátor sežere chlapy ve stoce a ještě nepolkne a zakousne ho žralok...............a pokud náhodou někdo vyvázne, tak má aspoň minižraločka přikouslýho na prdeli.....úúúúúúúúúúúú bavila jsem se :-DDD

Železná srdce (2014)

Na film jsem se hodně těšila a čekala super podívanou......mno, jak psali skoro všichni, první polovina vpohodě, scéna u civilů super, Brad to tam dobře zvládnul (škoda že na to byl sám)........ALE, nezlobte se na mě, ten konec neměl daleko ke Žhavým výstřelům :-) Musím říct, že mě to parádně nasralo a dokonce i rozesmálo, dělat z SS nejdřív blbečky a neschopy, amíkovskej heroismus vyhrocenej na max a na závěr doraženo humánním činem SSmana, kterýmu vlastně neva, že jich tam asi tak 300 postříleli...pohoda, válka je ošklivá a právě si uvědomil, že i nepřítel je jen člověk....úúúúú to bolí. Jinak... sniper, co se třikrát blbě trefí a když trefí do srdce, tak ani to Brada příliš nerozhází...a když mu v tanku vybouchnou dva ruční granáty, má jen 3 šrámy na ksichtu...joooo asi fakt univerzální hrdina. Je mi líto, za víc než dvojku to nebude...

2010: Moby Dick (2010)

Pokud to měla být parodie, fajn :-) dlouho jsem se u ničeho nenasmála tak, jako u tohoto "veledíla" :-D Tu jednu hvězdičku si rozhodně zaslouží, protože smích léčí :-) Pokud to někdo myslel vážně... potřebuje psychiatra a možná taky injekci

Cecelia Ahern: Mezi nebem a zemí (2014) (TV film) odpad!

Neměla jsem to dělat!! Koš plný prádla žádal si doprovod nenáročné romantiky v TV.....skončilo to ošklivě, v zoufalství jsem si přejela ruku žehličkou a v mozku jediný příkaz KILL KILL KILL KILL KILL!!!!

Laboratoř smrti (2004) (TV film) odpad!

Já se těšila že bude večer horor!!! :-)) BYL!! :-) filmu se překvapivě dařilo ztrácet moji pozornost každých pět minut, dalších pět minut psycho jak je to pitomý a rychle přepnout..nicméně..vždy jsem mrkla zpět co se stalo dál....a NIC..pořád stejná zmatenost dokolečka dokola....už jméno Lorenza Lamase jako hlavní hvězdy dopředu lecos slibovalo :-) Nesmírná únava po celý film, chvílemi smích, když střelili nakonec doktorku mezi očka velká úleva :-))) + konečný "NEPŘEDVÍDATELNÝ" šok!!!!! hahaaa...musí do Bílého domu...LOL.

Insidious 2 (2013)

Hudba SUPER, film za mě o dost lepší než "jednička"...začalo to nenápadně a pak nebylo kdy vydechnout....k tomu ten příjemně stísňující pocit úúúúúúúúú....dala bych 4 a půl hvězdičky....ale když už míň nebo víc, tak raději víc, protože mě to vtáhlo do děje...BAVILO a mrazení se taky konalo, bonus s masovým vrahem mile potěšil :-) první a druhý díl se šikovně prolínaly... co k tomu napsat víc než SPOKOJENOST :-).... vydařená kinonávštěva ...a ta velká černá skříň v chodbě pro mě (aspoň dnes) NEEXISTUJE!!! :-)))

Čarodějky (1990)

Ač se mi to zpočátku jevilo nevábně, překonalo všechna očekávání...slušná zábava, čarodějnice jsou skvělé a opravdu ZLÉ :-), ten film je roztomilost :-)