• Pohádka

Demolition Man (1993)

Překvapivě dobrá scifi komedie. Všichni tři hlavní herci byli vynikající.

Tma (2005)

Nic extra, na mě příliš hysterický děj. Utonutá dcera bylo šíleně nesympatické dítě. Fakt byl, že to děsivé bylo, ale já jsem se příliš nebála. Závěr není špatně promyšlen, má nápad. Připomíná mi Šestý smysl, ale na Šestý smysl to zdaleka nemá. Ale přesto to byl film, kde mi nějak chyběli city. Projevování citů. Čekala jsem víc. Shlédla jsem předtim Předtuchu se Sandrou Bullock a to se mi líbilo víc.

Propad do temnot (2003)

Dobře, konec byl trochu kýčovitý, ale já jsem se opravdu bála. Je to mrazivý napínavý film.

Předtucha (2007)

Citlivý film, sice dost zamotaný, ale dojemný, smutný. Hodně mě překvapil herecký výkon Sandry Bullock, hrála dobře. Krásná, citlivá hudba při romantických scénách obou manželů. Bylo zde vidět, že osudu nelze zabránit. I když zda vůbec osud existuje. Měli bychom si opravdu užívat lidí, které máme rádi, protože nikdy nevíme co se může stát.

Výkupné (1996)

Tenkrát mi na to vzali rodiče do kina a dle názvu jsem usoudila, že to bude klasická kriminálka. Kupodivu to nebyla taková klasika jakou jsem čekala a to udělali filmaři dobře. Hodně dobrý film.

Smrtící epidemie (1995)

Pamatuji si, že jsem na tom byla v kině s rodiči a byla jsem opravdu překvapená. Perfektně natočeno.

Agatha Christie's Poirot - Smrt na Nilu (2004) (epizoda)

Samozřejmě pěkné, ale ve srovnání se starší verzí s Ustinovem to nebylo nic moc. Ta je mnohem působivější a herecké výkony jsou přesvědčivější, především Mia Farrow.