sssssycak

sssssycak

Marty Clandestine

okres Trenčín

30 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Louis de Funès

  Jeden z největších francouzských komiků. Ačkoliv je vlastně většina jeho rolí stereotypní, člověk se u jeho filmů vždycky baví. Některé jeho filmy jsou nesmrtelné ! Své nejlepší role dle mého názoru ztvárnil v těchto filmech: Velký flám, Křidýlko nebo stehýnko, Jeden hot a druhý čehý, Senzační prázdniny, Tetovaný, Tonoucí se stébla chytá, Grand restaurant pana Septima. Klasika jsou i série o Četníkovi a Fantomasovi.

 • foto

  Tom Hanks

  Skvělý a charismatický herec, který dokáže zahrát stejně jako Johnny Depp cokoliv. A když říkám cokoliv, myslím tím opravdu cokoliv.

 • foto

  Nicolas Cage

  Vynikající herec, kterého jsem si oblíbil díky sérii Lovci pokladů.

 • foto

  Jim Carrey

  Umíte si ho někdo představit bez těch svojich typických grimas ? Já tedy ne. Sice je na tom postavena většina jeho komediálních rolí, ale já se stejně většinou dobře bavím, tak co řešit. Dokáže přesto i zahrát vážnější role. Nejvíce mě pobavil ve filmech Yes Man, Finty Dicka a Jane, Maska, Ace Ventura, Lhář, lhář a Božský Bruce.

 • foto

  Ben Stiller

  Představil typických looserů. Skvělý komik, který dokáže, pokud má na to ve filmu dostatečný prostor, zaručeně pobavit. Rád se vždy podívám na tyto filmy - Něco na té Mary je, Zoolander, Baba na zabití, Riskni to s Polly (mimochodem s Jenn Aniston ;), Těsně vedle a Tropická bouře. Ale především Gaylord Jebal v akci ! :P

 • foto

  Johnny Depp

  Myslím, že tady netřeba slov - borec, co dokáže zahrát každou roli na výbornou... Filmy, jako Veřejní nepřátelé, Piráti z Karibiku, Karlík a továrna na čokoládu, Kokain, Ospalá díra, Střihoruký Edward a další a další netřeba komentovat. Těžko, přetěžko u Johnnyho vybírat nejlepší roli.

 • foto

  Will Smith

 • foto

  Matthew Perry

  Oproti Davidovi a Mattovi není Matthew proslavený jen a pouze kvůli přátelům. Ačkoliv je to většina jeho popularity, dokázal se výrazněji prosadit i ve filmu. Ve většině jeho rolí ve filmu je ovšem patrná inspirace v chování, jednání z jeho životní role Chandlera Binga, což je určitě trošku škoda, dokázal by toho se sebe dostat určitě víc. Mezi jeho nejznámější a nejlepší film patří určitě Můj soused zabiják. Phoebe: Na mým účtu se objevilo 500 dolarů navíc. Chandler: Fuj, dneska se dějou hrozný svinstva.

 • foto

  David Schwimmer

  Stejně jako zbylá šestice z přátel byl prakticky neznámým hercem, než se mu naskytla životní příležitost v onom seriálu. Po skončení seriálu se mihnul v několika filmech a seriálech jako herec, ale v poslední době se začal angažovat jako režisér. Pro mě ale vždycky zůstane nezapomenutelným Rossem Gellerem, kterého jsem si nejvíce oblíbil a do jehož života jsem se dokázal nejvíce "vžít". (Carol zrovna porodila) Carol: Jak vypadá ? Ross: Jako můj strejda Ed zalitej v rosolu.

 • foto

  Matt LeBlanc

  Jeho jedinou významnou rolí se stal Joey z Přátel. I tak se ale nesmazatelně zapsal do seriálové tvorby a svým výkonem přispěl ke kultu tohoto seriálu. Po skončení Přátel se pokoušel prosadit sám v seriálu Joey, který byl volným pokračováním Přátel. První série zaznamenala úspěch, ale bez celé šestice z Přátel to prostě nebylo ono. Po druhé sérii byl seriál ukončen a od té doby se Matt LeBlanc v žádné větší televizní roli neobjevil. Chandler: Carol? Jen se chci zeptat, jestli ti Joey může dát otázku o kojení? Joey: Teď mě napadla chytrá otázka. Když do jednoho foukne, to druhý se zvětší?