Hodinový manžel (2014)

Nezaujimava polonudna klisoidka nechavajuca Bolka vzadu a prazdno vpredu. Andyho vulgarna vlozka posteklí. ( nestaci) Celkovo pocity a naladu umrtvujuci shot.

Přežít s vlky (2007)

Divny francuzsky croissant. Prva polovica bola sledovatelna (zapustenie pri transportoch zidov do pracakov=intenzivne), Mathilde bola este prijemna,polocenska a hrali sme sa. Po uteku do divociny asi vymenili reziserku a strihaca, totizto nservirovany tazko stravitelny chaos. Survival medzi vlkom a stromom KRAsna MYSlienka- ALE: totalne odflaknuta rezisersky a strihovo, a i ked marna lasky snaha bola, dosralo to celkovy dojem. Otravne, skoro nedopozeratelne za doprovodu nekonecnej diale a este viac neprijemnej a smrtiacej hudby. Obsah a forma nahradene LSD. Nevyslo,radsej s batohom cez hory.

Horná Dolná (2015) (seriál)

Čakačka na usmevny moment bola az siedmidielna.Nechce sa mi uz cakat. Symbolicka superstar len uz pre tu aku snahu a zname prostredie. Som mimo publika a opustam Hornu Dolnu. Kracam cestou necestou,snad zakopnem o nieco triezvejsie. Ale prizvuk ,bojim sa,ostane.

Pár nenormálních aktivit 2 (2014)

POdruhe to uz nevyšlo.. Opakovany vtip neni vtipom, vsetci sa zblaznili, posadol ich demon a natocili dost nezazivne ,nevtipne a trapnejsie pokracovanie skoro paradnej jednicky. Jediné, prečo nesplachnem ten trash do kanala , su sceny s Abigail, pri nich smiech sa dostavil samovolne. Wayans je vtipny, neberiem, tu ale prišiel s prazdnymi rukami a tentokrat ma nenadchol. Som sklamany.

Coffin Baby (2013)

Dnesna noc bola svedkom sklamania, tuto mojej osoby, ktora asi vela ocakavala. Nie nie nie,, nemala by moja osoba vela ocakavat, vtedy by bolo hodnotenie trocha vyssie. Nenasiel som na mne znamku strachu, uskrnu, uhybu, no len take nechapave pokukavanie a zajdenie do pomykova na par chvil. Urcite sa to inym paci z mnohych dovodov, neberiem, ved parada. Ale u mna celkovo upad. Celkovy rozpocet nevadil , snaha pana Deana urcite bola, (uzil si fifty fifty FX effects) len asi chcel od seba trocha viac , mal vela napadov,bolehlav a vtedy sa tazko kociruje, .Takze mozem smutne zatvorit coffin a kracat dalej, snad sa pritrafí nieco zadobre. :(

Oči války (2009)

Dvadsiatysiedmy komentar tvrdi, že coscarelli videl jeden z najnudnejsich a najnenaplnenejsich filmov poslednych rokov,. Dvakrat sa zobudit,dvakrat pretacat, dvakrat pretierat oci, to nebolo unavujuce, skor to divanie do toho prazdna, ktore naplnila sice chvilku Paz, chvilku Colin a chvilku Kelly. no nebol to bijak pre mna, skoda....uuuuaaaaaaaah!

Mimoni 2: Padouch přichází (2022) odpad!

Animácia bokom , je to ako na páse dnes. Ale ten zbytek je nepopísateľne ťažko stráviteľná pitevňa. S 1kou nič spoločné, len farby. Všetko ostatné sa pominulo do neznáma.

Perseveration (2013) odpad!

Môj nápad zájsť do UG "horror" šialenstva. Nebudem urážať, radšej potrestám sám seba. Dal som to s odretými ušami a očami, ale satanizmus je o inom. Samoúčelné , chcelobyť "art" zmes lekváru a nutely. Nemyslím, že ten "malý" štáb vedel vocogo. Marian Dora píše aspoň básne (neurážam , ale vyhýbam sa) , tuná len chceli. Príliš podobná, no nefunkčná. Našli si isto publikum. Idem radšej zdola nahor, na vzduch.

OUCA - (NE)SKUTOčNí PRíBECH (2022) odpad!

Keď si vopichaný jedinec uvedomí, že sa nechal vojebať, a to vopichanie mu nezabezpečilo ani bezinfekčnosť, ani bezpríznakovosť, ani tým nezachránil babičku,či celý domov dôchodcov, jediná cesta ako z toho vyjsť ešte horšie, je - kopnúť si do tých "oviec" , co nešli so "zodpovedným" davom.

Schindlerův seznam (1993) odpad!

Nech je natoceny jak chce, je to skur***ny židovsky film.