Blbec k večeři (1998)

Perfektní odpočinkový film ke kterému si stačí jenom sednout a žasnout. Krásná ukázka toho jak se život může sesypat jako domeček z karet.

Habermannův mlýn (2010)

Krásná ukázka toho jak lidé dokážou být hamižní,sobectí a mstiví i na lidech kteří je bránili ale jen proto že to jsou němci je zatracují a v lepším případě na ně jenom plivou.

Světová invaze (2011)

Jako milovník sci-fi musím tento film hodnotit kladně i když děj je trochu pokulhávající a od půlky filmu tušíte jak všechno skončí a opět si připomeneme jak je amerika silná a dokonalá. Ale na druhou stranu pouliční boje s mimozemšťany a záběry na zcela zničené L.A. mají taky svoje kouzlo.

Jsem číslo čtyři (2011)

Klasický americký příběh který nenadchne ani neurazí, znovu už bych si to asi nepustil ale budiž. Prostě jen další z béčkových filmů.

Rychlejší (2010) odpad!

Myslím že kdyby spláchli peníze na tento film do záchoda udělali by daleko lépe a já bych mohl trávit hodinu a půl u docela jiného a troufnu si říct daleko lepšího filmu než je tato parodie na cosi. Když hlavní hrdina přežil i druhou střelu do hlavy chtělo se mi už opravdu brečet a už sem jen prosil aby byl konec.

Velký bazar (1973)

Podle mého názoru nejlepší film z dílny skupiny Les Charlots u kterého se válím smíchy od začátku do konce a tento film mě jen tak neomrzí. Pro mě legendární filmová scéna s ukázkou bytu a originálním vytápěním podlahy. Klobouk dolů.