Casablanca (1942)

Je to zatracený klišé ...ale zataceně krásně zpracovaný. Prostě tomu věříte, že to tak bylo nebo alespoň mohlo být

Okupace (2015) (seriál)

Docela aktuální námět vzhledem ke Krymu....... Brilantní politické scifi.

Anděl Páně 2 (2016)

Snad ještě lepší než jednička. Smekám hluboko před scénářem, prostě paráda. A průměrně inteligentní člověk pochopí ten krásný humor, který je v dialozích. Hodnocení 90 %

Roger Waters: The Wall (2014)

Ohromný zážitek ......., při kterém někdy běhá mráz po zádech. Nádherná hudba, impozantní show. Není co dodat víc.

Policie Modrava - Za lepších okolností (2011) (epizoda)

Jak pracuje policie - to je tady docela hezky ukázáno. Navíc jsou tu hezky vykresleny rázovité šumavské charaktery. Nemůžeme čekat českou Kobru 11 - navíc dokážete si představit, kolik aut by Simir na Šumavě odrovnal ? Takhle je to velmi příjemný seriál, navíc má pan scénarista a režisér veliké plus za šumavské prostředí - takže moje hodnocení je celkem 75 %.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Trochu Avataru, trochu Pána Prstenů a Hobita (tu ruiny fakt vypadaly jako Dol Guldur). Tohle smíchejme, přidejme to do trochu upravené pohádky (Zloba opravdu není zlá na rozdíl od podlého krále). Celkový výsledek - hezké efekty, ale celkem tak 55 %. A Diaval je neregistrovaný zvěromág, tak tu máme i trochu HP.

Ropáci (1988) (studentský film)

Čím vícekrát ten film vidím, tím více obdivuju jeho geniálnost. A fakt jen těžko uvěřit, že tahle roztomilá zvířátka neexistují (škoda...),

Poslední legie (2007)

Nápad spojit římské dějiny s Artušovskými legendami je geniální. Jen v tom nesmíte hledat reálnou historii.

Úsvit planety opic (2014)

Velmi dobře navazuje na předchozí film a navozuje děj klasické Planety opic.