Mezi námi přáteli (2006) odpad!

Film o tom ako škaredý,nezamestnaný, bezperspektívny chlap s otravnými rečami si myslí,že nie tieto vlastnosti,ale jeho malý pohlavný úd môže zato,že ho manželka nechce.(To že ho má malého zistí po piatich rokoch manželstva) Scenár slabý,herecké vykony amaterske-no slovenský režisér Vlado Štancel asi veľa vody nenamúti a to nielen v Čechách. Odpad-menej sa nedá. i

Příšera z šatníku (1986) odpad!

nevadia mi staršie filmy,ani naivné,s jednoduchými trikmi,ale musí to mať svoju poetiku.Tento kúsok nemá nič je len trápny - námetom,hereckými vykonmi,trikmi a nezachráni ho ani zaradenie do komediálneho hororu.Odpad

Střílejte na Francouze! (2003)

v štýle videoklipu natočené,scénar a samotná pointa o ničom.Herci ok,ale zaslúžili by dobrý film.

Osina v zadku (2008) odpad!

Myslím,že podobné tema mali i J.Lemmon a W.Matthau vo filme,kt.názov neviem-ale to bolo dobré. Toto je trapná imitácia. Hlavná charakteristika: - nudnééé ,dlhéé.

Pyšná princezna (1952)

ZNARODNENÁ ZAUJIMAVOSŤ V PROSPECH užívatela M.B.-predtím uznaná neskôr pripadla inému..................... 16.5.2013 16:33 od ČSFD posel Milý uživateli, tebou zaslaná zajímavost k filmu Pyšná princezná (1952) byla právě schválena. Děkujeme za přispění. Text tebou zaslané zajímavosti: Po 25 rokoch chceli tvorcovia natočiť pokračovanie rozprávky.Bol hotový i scenár,ale Vl.Ráž ho odmietol s tým,že by toto pokračovanie poškodili pôvodnú rozprávku.To znamenalo dlhoročné znepriatelenie-dovtedy priatelov- režisér B.zemana a herca V.Ráža. iste v prvej päťke najlepších rozprávok. Na Vianoce musí byť-bez toho nie su Vianoce. Super. I keď čierno-biela, i ked slabši triky - stále je to TOP. premiéra 26.9.1952 moja zaujímavosť: Na filmovom festivale v Karlových Varoch 1997 sa Alena Vránová stala víťazkou ankety o najobľúbenejšiu rozprávkovú princeznú. (dyfur) Najúspešnejší film v histórii československej kinematografie z hľadiska počtu divákov. Do kín si ho prišlo pozrieť celkovo 8,222,695 divákov. (dyfur) ....Vianoce 1974....

Chalupáři (1975) (seriál)

klasika-super seriál,i slušne bonusy na dvd. Akurát neviem prečo nekúpil tú chalupu Bohumil Císař - teda p.Kemr ?? prečo bol opakovane na montážach v cudzine, podľa dostupných zdrojov to neprepil,na alimenty nedával,tak kde dal tie peniaze ??? to nemal 10 000 ČsK na chalupu kde býval? No nič len taká nelogičnost-ale sreiál super.Dá sa vidieť opakovane. Ale predsa ešte prečo cigáň (hral pôvodom slovák Oto Lackovič) prečo hovoril po slovensky ?? Tak tú časť nemusím.Už v čase premiéry sa ani v mojom okolí tento fakt nestretol s pochopením.

Kanibalové 2 (1978) odpad!

Kanibalské filmy nemusím,ale bol som zvedavý a navyše Ursula Andress..... vysledok. ?Ursula Andress mi pripadá ako z amaterskeho okresného divadla,ostatní su na tom rovnako.Ale ok kanibalské filmy nie sú o herectve.Takže - záver: NUDA - strata času,a osobne by som to neradil ani medzi kanibalské filmy-taká nepodarená imitácia. P.S.U.Andress vyzerá dobre ale i tak odpad (film)

Veselý rozvod (1976)

Ja si to pamätám,slušná komédia.Žiaľ dávali ju asi len raz v TV - čo je škoda.

Bezva finta (1985)

I v pokročilejšom veku Belmondo aký má byť.Film super i keď ku koncu už strácal tempo.Asi posledná klasická belmondovská komédia. 5 hviezd.

100 000 $ na slunci (1964)

Ja nemôžem zdielať také nadšenie.Žiaľ. Mladý Belmondo,sympaťák Ventura,č-b prevedenie s kamerou 6O-tych rokov-preto dve hviezdy. Inak dlhéé nudnéééé.