Mořská bestie (2008) (TV film)

O nového Predátora nebo třeba Vetřelce rozhodně nejde, ale i tak nabízí tento film chvilky napětí a zábavy. 28% hvězdiček

Amori miei (1979)

Dobrá komedie o tom, jak se může žena rozhodnout vyřešit manželskou krizi polyandrií, přesněji řečeno biandrií. Vdá se ještě za dalšího muže a je šťastná s oběma. Muži o sobě samozřejmě nevědí. Jenže ona pak otěhotní a problémy se začínají vršit a vršit, až . . . 70% hvězdiček

Harry Brown (2009)

Pomsta a rychlé řešení složitých situací jsou velmi sladké. Dají vám přesně to, co vaše srdíčko potřebuje. Je to vlastně taková filmová terapie, zvláště když jde o velmi dobrý film, jakým Harry Brown je. 83% hvězdiček

Občan pes (2004)

Moje první setkání s thajským filmem a hned se jedná o takovou magořinu. Ale úžasnou! 80% hvězdiček

Múza (1999)

Docela dobrý námět a scénář. Zvláště se mi líbily některé vtipné dialogy. 68% hvězdiček

Černá punčocha (1986)

Škoda, že nejsou vraždy více napínavé a nepostrádají více nepředvídatelnosti. 47% hvězdiček

Okres na severu (1981) (seriál) odpad!

Má to snad vůbec cenu komentovat? Vždyť je to jeden z nejhorších příkladů nudy a agitačního úsilí v produkci České socialistické televize. 2% hvězdiček

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

I tento seriál má své obecenstvo. A nemalé. Já k němu naštěstí nepatřím. 5% hvězdiček

Unplugged (1989) (seriál)

Neviděl jsem samozřejmě všechny, ale rozhodně vynikající byli "Kjůři", Nirvana a Eric Clapton. 90% hvězdiček