Gomora (2008)

Vynikající výpověď o italské zločinnosti. Snímek je velmi realistický, chvílemi působí dokumentárním dojmem. Každý podobnýý počin je třeba hdnotit pozitivně, protože zlo přichází potichu a člověk si ho ani nemusí hned všimnout. Tomuto filmu je dobré tleskat.

Gottwald (1986) (seriál)

Jedna hvězdička je za výkon Jiřího Štěpničky, který byl v této "trošku hnusné" roli velmi dobrý.

Grázlové (1996)

Přestože tento snímek ještě nedosahuje kvalit Života pod vodou, je z něj jasně cítit typický andersonovský humor, jež je založen na nadsázce, nadhledu a pořádné dávce praštěnosti hlavních hrdinů. Ná scénáři Wes Anderson pracoval, tak jako i u dalších svých filmů, s Owenem Wilsonem. Mark Mothersbaugh jako hudební skladatel se velkou měrou podepsal pod celkový výsledek nejen tohoto filmu, ale i všech dalších, které Anderson režíroval. 75% hvězdiček

Greenberg (2010)

Film má sice i silné momenty, ale celkově jde o poměrně slabý snímek s tupě hrajícím Stillerem a pořád dokola se motajícím scénářem. 63% hvězdiček

Gulp (2001)

Docela dobré, ale je to jen opakování Loly. Jen s rybkou. 69% hvězdiček

Gumáci (1994) (seriál)

Humor byl sice slabší, ale počin to byl určitě záslužný.

Hadrová panenka (2000) (seriál) odpad!

Viděl jsem jen kousek, ale naprosto to stačilo! 8% hvězdiček

Hájili jsme hrad (1969)

Podle meho nazoru se jedna o jeden z nejlepsich valecnych filmu popisujicich situaci boju 2. sv. valky. Musim pochvalit vynikajici herecke vykony a skvelou rezii. Navic na mne velmi silne zapusobila hudba M. Legranda (v urcitych chvilich blizici se tvorbe E. Morriconeho). 85% hvezdicek