Červený trpaslík (1988) (seriál)

Galadriel sa mýli..existuje aj tretia kategória divákov: ktorým je to po niekoľkých epizódach šum, eventuálne fuck, resp. šum-a-fuck..

Hvězdná brána (1997) (seriál)

"Seriálové pokračování slavného sci-fi filmu stejného názvu." pre mňa osobne nebe a dudy..nebe tu predstavuje zmienený film..seriál už nemal to čaro..

Muži v černém (1997)

záver minulého tisícročia priniesl skvelé filmy, plné vtipného sci-fi..:D

Matrix (1999)

začiatkom tisícročia niekde kolo 95 %..tie triky priam priklincovali diváka..odvtedy uplynulo pár rokov, niekoľko repríz, pribudli pokračvania, ale i nové filmy..čiže dnes "už len" za 80 %..

Muži v černém 3 (2012)

Tommy Lee Jones ma fuuurt chytí (Willa tolerujem:))..80 %

Terminator Salvation (2009)

a....prečo sa to volá Terminátor???? :/ (z 50 % na 60 % len a iba vďaka Baleovi..)

Terminátor (1984)

Arnie tu toho veľa nenahovoril, tak aj ja budem stručný..klasika z x-tých kópií s jednohlasným dabingom..:) 90 %

Holka na zabití (1975)

určite si 40 % zaslúži (10 % som strhol za hudobný podmaz, ktorý namiesto toho, aby dej dopĺňal, napĺňal moje uši kakofóniou - i keď si uvedomujem, že podobný typ bum-bang-vŕz bol prítomný v tých rokoch aj v nemeckých kriminálkach)..negatívum filmu okrem slabého scenára bolo pre mňa obsadenie Dagmar do hlavnej úlohy - hrozná, hrozná, hrozná..a nemyslím tým vinič hroznorodý..

Machete zabíjí (2013)

ak nááááhodou RR pomýšľa na pokračovanie, nech sa vráti mysľou k origoš Machete..mám totiž pocit, že inak to pôjde od mačety k žabykláču (Danny je v tom nevinne!)..60 %