Shaolin fotbal (2001)

Stepehen Chow je boh. Perefektný film, ktorý dokázal zmeniť môj názor na jeden debilný šport, ktorý si hovorí futbal. Vlastne nedokázal ... pokiaľ sa povinnou výbavou a hlavnou športovou pomôckou futbalistov nestanú francuzáky :)

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Dosť blbý film. Obsahuje veľa nechutných momentov, ktoré ale (neveril som, že to niekedy poviem) nie sú vôbec vtipné. Iba nechutné. A že sú to iné pecky ako sex s hobojom, "krém na opalovanie", pitie chrachlov (rozumej slín) ... A do čoho sa vykryštalizuje mladý Stifler na konci filmu, o tom radšej pomlčím. Výsledok je skrátka dosť nudná a zúfalo nevtipná romantická komédia. A to slovo "romantická" mýslím naozaj vážne.

Resident Evil (2002)

Lepší Anderson. Škoda, že je vo filme o zombíkoch je zombíkom venovaný tak malý priestor. Odhliadnúc od očakávaní, v celku pozeratéľné.

xXx: Nová dimenze (2005)

Elitné komando amerických raperov dáva na frak americkej armáde ??? Brrrrrr. Kvalitný film, asi tak ako tá hudba čo tam znie :) Nič proti rapu. Čakal snáď niekto od tej raperskej zberby niečo iné ? Pán Tamahori definitívne stratil rozum a Willem Dafoe šliapol vedľa.Zase.

Nezvratný osud 3 (2006)

Nešťastná trojka. Vzhľadom na fakt, že sa k sérií vrátili pôvodní tvorcovia, človek by očakával kvalitatívny posun smerom nahor. Bohužiaľ, nestalo sa tak. Jediné čo film drží nad vodou sú rafinované úmrtia (aj keď niekedy už fakt dosť prekombinované). Pokiaľ dokážate pretrpieť otrepanú a nezaujímavú vatu medzi nimi, značne predvítateľný a nudný dej a v celku nezaujíamvých hercov - budete sa baviť :)

Cesta ke zlu (2005)

Zo zaciatku cellkom v pohode,ale ked prisla rec na Satanistov a ukazalo sa ze tvorcovia to myslia vazne,prisli na mna zachvaty smiechu.Koniec hrozny,ale scena odrezavania jazyka dost husta...