Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009) odpad!

První tři díly "American Pie" jsem viděl už dříve, nicméně mě vždy pobavily (vtip, obsazení aj.).. Ale co je "toto", herce (zda-li se to dá tak nazývat) znásilní sob/los, to by si scénarista určitě nedovolil v prvních třech dílech, takto ten film zprznit... Ale nebyla to jen jedna nechutná scéna ve filmu, bylo jich tam mnohem více, ten, kdo "film" viděl, mi určitě dá za pravdu.. Jednoduše bych to nazval jedním slovem: OHAVNOST! S prcičkama to jde bohužel od 10ti k 5ti.. Chci starého Stifmajstra a jeho kamarády.. Ale toto je do nebe volající...

Gladiátor (2000)

Prvně jsem film viděl jako malý kluk. Trávil jsem prázdniny u strýce a ten mě vzal na premiéru. Bylo to asi poprvé, co jsem v kině brečel radostí, že něco takového bylo natočeno (podruhé to bylo u filmu "V Bruggách").. Pamatuji, jak jsem tu noc, co jsem dorazil domu z kina, nemohl usnout a pořád jsem přemýšlel nad tim, jestli se Maximus se svou ženou a synkem mají v nebi dobře, protože jsem se opravdu cítil, jako jeden z nich.. Film mě do sebe "vcucl" a já bojoval s Maximem proti protivníkům a hlavně proti vládcovi, kterého jsem opravdu z celého srdce nenáviděl... Gladiátor je jeden z mých oblíbených filmů, které jsem kdy viděl a proto doporučuji ho těm, kteří ho ještě neviděli, shlédnout... Nemusíte mít rádi historické filmy, ale stačí milovat hudbu od HZ, protože soundtrack je opravdu NÁDHERNÝ!

Horší než smrt (2007)

Bláznivý, zmatený, místama i přehnaný.. Ale přesto dokonalý.. Super, skvěle jsem se bavil. Důkaz, jak se nevyplácí brát cizí léky :)).

Andělé a démoni (2009)

Co jsem přečetl různé kritiky, tak jsem se bál do toho vůbec jít.. Ale kdo z Vás, by se nechtěl podívat na film, který ovládá Tom Hanks.. Film byl ze začátku opravdu výborný.. Ale postupem času, jsem si začal uvědomovat, kdo je ten záporný hrdina.. A to mě celkem mrzelo, že to nebylo drobet více zakryto.. Sice jsem s dalšíma kapitolama začal přemýšlet, jak to tedy opravdu je. Ale posledních 5 minut to odhalilo a mě se potvrdila moje myšlenka.. Bohužel dávám "jen" 4 hvězdičky, ale velmi silné 4 hvězdičky.. Skvělý film, skvělý TH.. Ale bohužel jsem tam postrádal hlubší "pointu"...

V Bruggách (2008)

Skvělý C. Farrell, skvělé město... Nesmíme opomenout skvěle sepsaný scénář. Celý snímek od začátku působil jako ta pravá černá komedie, toto ale brzy skončilo a rozjel se opravdový boj o přežití, ve kterém sem nenašel scénu, u které bych se nudil.. Pro mě neznámý Martin McDonagh mě velmi překvapil.. Těším se na jeho další snímky, rozhodně si myslím, že se máme na co těšit.

Podfu(c)k (2000)

Tohle je to, co moje oči potřebují :).. Jedním slovem: SKVĚLOST! Skvěle zamotaný, skvěle natočený, skvěle zahraný.. Statham se mi začíná poslední dobou líbit, jednoznačně jeho nejlepší role (je jasné, že "Sbal prachy a vypadni" je na stejné úrovni) po všech tich Kurýrech.

Fur TV (2008) (seriál)

Skvěle perverzní! Nechutné, ale přesto dokonalé.. Vtip tam nechybý. Británie opět dokazuje, že tyto komediální seriály umí z celého světa nejlépe.. Skvělý lék na nudu!

Requiem za sen (2000)

Skvělý, skvělý, skvělý a ještě jednou skvělý!.. Už dlouho jsem neviděl film takového formátu, jako je Requiem.. Neskutečně skvěle zahráno. Neskutečně silné na nervy.. Neskutečná hudba.. Kdyby se dalo dát 6 hvězdiček, tak Requiem je jeden z mála filmů, který je dostal... Nedoporučuji pro "slabší" jedince..