Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Dokumentární

Poslední recenze (7 136)

plakát

Mluv se mnou (2022) 

Studio A24 zase vítězí, protože se rozjuchaná mládež těší ze zpočátku neškodné spiritualistické (asi) zábavy v podobě mumifikované ruky vědmy (nebo možná satanisty), která umožňuje komunikovat se záhrobím. Respektive se na půl druhé minuty nechají posednout náhodným duchem. Stačí jeden stisk, nějaké to zaklínadlo a hlavně to nahrát na mobily. Mezi mládežníky je i jistá Mia, která se vyrovnává s traumatem po smrti matky. Lehkovážné seance se ovšem zvrtnou, jakmile do nich parta pustí dítě, respektive mladšího bratra jedné z hrdinek. A zároveň Mia ucítí příležitost, jak komunikovat s mrtvou mámou. První hodina je vážně velmi dobrá, má výbornou atmosféru a vydařené výkony mladých herců. Pak ovšem naznačených motivů začne přibývat, otěže naplno převezme bubákovina a v závěru režisérské dvojici jednoduše dochází dech. Celkově každopádně stylové, fyzicky bolavé a nápadité, někde mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Nicméně bohužel nejhorší zprávou je, že to slušně vydělalo a producenti už odsouhlasily práce na pokračování.

plakát

The River Wild (2023) 

Zatímco Meryl Streep má doma na poličce tři Oscary, na Leighton Meester je nejvíc zajímavé to, že se narodila v texaské věznici, kde si její matka odpykávala trest za drogový delikt. Samozřejmě přeháním, ale po herecké stránce se na divoké vodě zrovna nevytáhla. To samé platí ve srovnání se spolehlivě slizkým Kevinem Baconem pro Adama Brodyho (mimo jiné v civilním životě manžel hlavní hrdinky). Nové zpracování devadesátkové klasiky představuje sourozence, kteří žijí odlišné životy, ale očividně jim na sobě záleží. Společně s dalšími dvěma dívkami se mají vydat na divokou vodu. Hlavní hrdinka Joey nicméně znejistí, když bratr pozve na raft také kamaráda z dětství, který má pohnutou minulost. Hned první noc se mnohé pokazí a zbytek asi tušíte... Řada scén je utopených ve tmě (a to nikoho nepotěší), jiné provází množství (tradičně) špatných rozhodnutí postav. O napětí nebo nějakých zajímavých nápadech raději pomlčme. Na druhou stranu to mohlo dopadnout i hůř. Dvě hvězdy a kousek.

plakát

Too Hot to Handle (2020) (pořad) 

Mladé žhavé maso, sexy volba šatníku, alkohol, luxusní sídlo, sexuální napětí, neustálé narážky. Ovšem zákaz jakéhokoliv erotického kontaktu. Pokud sexuchtiví soutěžící poruší některé z pravidel, strhnou se jim peníze z celkové výhry. Reality show povrchní, nicméně s nadhledem, reakce účinkujících přemrštěné až umělé, ale tvůrci do nich solidně a s chutí rýpou. Prostě výplach řídícího orgánu nervové soustavy se vším všudy. A celkově je to poměrně dobře vybalancované, takže zatímco takový Love Island nabízí vesměs jen zvedání činek, čtení „divokých“ textovek, šimrání se růžovým peříčkem nebo opalování odhalených zadků, tady mají soutěžící (a hlavně tvůrci hry) potenciál nabídnout něco jiného, kupříkladu vábivé vzrušení z porušování pravidel. Třeba v takové páté sérii potěší jistá Christine, která platí za jednu z nejpamátnějších „potvor“, respektive její dlouhé nohy, dokonale cílené narážky či provokativní pohyby směrem ke svému protějšku musí bavit. Navíc si Lana oba provokatéry, kterým jsou pravidla pro legraci, otestuje tím, že jim na jednu noc poskytne dráždivé soukromí... Kouzelně uhozené.

Poslední hodnocení (22 472)

Mluv se mnou (2022)

23.09.2023

Šílený Mel a pan Gibson (2022) (TV film)

23.09.2023

Jamie Lee Curtisová – výkřik svobody v Hollywoodu (2022) (TV film)

23.09.2023

The River Wild (2023)

22.09.2023

Potvora (2017)

21.09.2023

Pohotovost - Dr. John Carter (1996) (epizoda) (S02E22)

20.09.2023

Pohotovost - Seber ta zlomená křídla (1996) (epizoda) (S02E21)

20.09.2023

Pohotovost - Horečky neznámého původu (1996) (epizoda) (S02E20)

20.09.2023

Pohotovost - Oheň v břiše (1996) (epizoda) (S02E19)

20.09.2023

Reklama

Ovládací panel
163. nej uživatel Česko
131 bodů