Julek (1979) odpad!

No viděl jsem to jako dítě a bylo to dost na hlavu padlé, Julek = odpad

Slavnosti sněženek (1983)

Rudolf Hrušínský byl úchvatný herec a v Slavnostech sněženek je neuvěřitelný a Jiří Mezel prokázal že na Hrabalovské adaptace byl doslova zrozen.

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

Miloš Macourek byl génius a Václav Vorlíček to moc dobře věděl, film nacpaný jednou lepší hláškou než druhou, člověče že z vás udělám nezaměstnaného, herci si to užívají a to bez rozdílu, výborná komédie na kterou se nezapomína a v dnešní době jich je bohužel moc málo.

Železný dědek (1948)

Železný dědek s Jaroslavem Marvanem je hodně poplatný své době ale mám pro něj slabost a s té doby jsou mnohem více tendenční filmy než je tento, kež bych mohl prohlásit že mám rád svou práci tak jako strojvůdce Matys.70%

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Tak to se Jimu Sheridanovy vymklo spod roky a já celkově jsem vysazený na toto téma tak nevím ale mě to nenadchlo, Sheridan má mnohem lepší filmy.

168 hodin (2006) (pořad)

Žurnalistika v tom nejlepším slova smyslu, souhrn toho nejduležitějšího co se ve světě událo, výborný pořad

Havárie (2008) (seriál)

Film Crash mě dostal a tento serial inspirovaný tímto snímkem mu nezustáva nic dlužen.

Ledové snění (2009) (TV film)

Ledové snění možná ale né filmové, film vhodný na výkend u Tv a není to zas až tak zlé jakse zdá ale nepřináši to nic nového ale spíše mnoho krát viděné, třeba mnohem starší a lepší Ledové ostří.

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

Viděno jednou a již nikdy ani náhodou, tupost nejhrubšího zrna.

Sedm životů (2008)

Ždímačka na city, ano je to od tvůrcu čistý kalkul a Smithuv výkon je jeden z důvodu proč jsem dal tři hvězdy.