S.W.A.T.: Pod palbou (2011) odpad!

S.W.A.T. tato video konina je úplně zbytečná a plná nelogičnosti a je spíše k smíchu, děj a chováni postav jde odhadnout na mnoho minut dopředu a ten konec je jen důdazem zbytečnoti celého filmu, Robert Patrick v další sračce, bohužel.

Tři na lavičce (1978) (TV film)

Dokonalá inscenace Pavla Háši s Martinem Růžkem, Ladislavem Peškem a Jiřinou Štěpničkovou patří k tomu nelepšímu co v tomto žánru v té době vzniklo.100%

28 dní (2000)

Viděno před hodně léty ale jedno je jisté že Sandra Bullock jako spiťar je nevěrohodná a celkově je 28 dní velká křeč.

Nevěrně tvá (1984)

Ono si něco naplánovat a potom to realizovat je něco úplně jiného a hlavní hrdina se o tom přesvědčí na vlastní kůži v této komedii s perfektním Dubley Moorem.

28 týdnů poté (2007)

Drsnost, beznadějnost je v 28 týdnu poté patrné na každém záběru, Fresnadillo výborně vykreslil prázdný Londýn a některé scény jsou nezapomenutelné (jatka vrtulníkem) ale má to jednu chybu nebál jsem se, je to spíše akční sci-fi než horor akorát mě štve zbytečně roztřesená kamera blbá móda posledních let no žádný šťastný konec se nekoná ale zato pořádna beznaděj, Robert Carlyle, Jeremy Renner jsou výborní a aji dětští herci jsou koukatelní, 28 dní poté Dannyho Boylea je lepší to je pravda ale i tak jde o slušnou porci zábavy.

Téměř smrtonosná past (2001) odpad!

Ato bylo co? Konkurz na hlavni roli v této hovadině vyhráli chovanci ústavu pro duševně choré.

Playgirls II (1995) odpad!

Zvratky a sračky v podáni břídila Víta Olmera.

Playgirls (1995) odpad!

Playgirls že trvá jen 77 minut? né to je filmové utrpení, Vít Olmer spadl na dno a už se zněj nevyhrabal ale kdo chce kam pomozme mu tam. 0% a to je ještě moc.

Oběti války (1989)

Vynikající herecké výkony Michaela J. Foxe a Seana Penna jsou v tomto válečném dramatu jeden s mnoha důvodu proč se na tento film podívat, Brian De Palma zachytil hrůzu a zbytečnost války opravdu výborně a je jen škoda že ve své době Oběti války se střetl s nepřízni diváku, ale čas ukázal že neprávem. 90%