Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Nejvtipnější na tomto veledíle je že Sám doma 4 není vtipný ani co se za nehet vejde, banda tupců kteří předstírají že hrají je na 84minut nudy opravdu moc, jednoznačná sračka.

Beethoven 2 (1993) odpad!

Beethoven 2 je přímo pád na držku proti slušné jeničce.

Povolení zabíjet (1989) odpad!

Bondovky s Timothy Daltonem jsou katastrofou celé série.

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

Tady se člověk změní, opravdu? a jak! Já bejval bílej. Blázniva střela 33 a 1/3, Petera Segala nestratila nic ze svého kouzla a Leslie Nielsen je neuvěřitelný a scény útěku z vězení nebo předaváni oskarů jsou geniálni, skvělá zábava od začátku do konce.

Království nebeské (2005)

Film Království nebezké je překvapení nehezké, Ridley Scott tady neuvěřitelně selhal.

Přání smrti 3 (1985) odpad!

Lidská blbost nadnáši a Charles Bronson se ji nechal unášet rád. 5%

Skvělé dobrodružství Billa a Teda (1989)

Komédie můžu ale tohle je opravdu je pokus o tento žánr herci se chovají jak kreténi a režisér měl asi pocit že když se někdo potrhle směje tak je to legrační, beru tráva sehrala svou roli ale bohuže tato hloupost nestojí za řeč. 25%

Válečné hry (1983)

Na Válečné hry se dá koukat i po skoro 30 létech od svého vzniku a neztratil nic ze svého napětí, dnes tamní počítače působí již hodně zastarale až směšně ale tehdy to byla výborná technika John Badham byl v 80 létech režisér který na co sáhl tak dopadlo finančně skvěle a to platí i o Válečných hrách. 75%

Zóna úniku (1994)

Přímočarý akční film ve slušném tempu s výborným Gary Buseym není sice nic oběvného ale divák se nenudí.