Pokání (2007)

Moji oblíbení herci, moje oblíbené téma. Překrásný příběh.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Ta ženská mě fakt srala, Černovous nebyl žádný frajer, ale přece jenom díky husté pasáži s mořskýma pannama, a stále skvělému Johnymu Deppovi dávám ***

Dokonalý trik (2006)

To je tak, když se celý děj moc nechytáte, 10 minut před koncem dojdete sami na rozuzlení, a oni vás vzápětí přesvědčí, že je to vlastně úplně jinak. Christian Bale opět zazářil

Tři mušketýři (2011)

Asi jsem moc inteligentní na tento slaboučký typ humoru a taky asi moc všímavá, protože to není možné, aby Loganu Lermanovi narostlo tak dokonalé obočí a taky, aby v nějakém 16. století mohl mít Orlando Bloom ve vlasech lak

Pavouci z vesmíru (2010) odpad!

Řekla bych, že tady máme co dočinění s hodně vtipnou parodií na Válku světů a Den nezávislosti. O nějakých hereckých výkonech se radši vyjadřovat nebudu, protože nikdo se o žádný pořádný nepokusil. A hlavně největší fail scénáristů bylo určitě místo, kde se děj odehrává, protože sory, ale prosklený byt v nejvyšším patře nejvyšší budovy v okolí mi nepřijde jako bezpečný úkryt před invazí mimozemských civilizací. Kdo to pustil na veřejnost proboha?

Lidice (2011)

Další film, který se s hrdostí může zapsat do žebříčku těch kvalitnějších českých snímků. Čekala jsem hodně, ale pár scén mi doopravdy vzalo dech. Minimálně oceňuji tuhle skvělou myšlenku, protože na takové události by se nemělo zapomenout

Pařba v Bangkoku (2011)

Jasně, že to byl lehce předpokládatelný, podobný scénář jako u jedničky, jasně že Svatá trojice opět zasahuje, a jasně, že tento díl vůbec nezklamal! Čekala jsem všechno, jen ne to, že to bude srovnatelné, ne-li lepší od části první. Paráda lambáda

Mlčení jehňátek (1991)

Z doktora Hannibala Lectera v podání Antonyho Hopkinse jsem vyloženě umírala! Oskara si prostě a jednoduše zasloužil