Samec (2009)

Ne vždy je nálada na náročnější snímky, a někdy prostě potřebujete mozek vygumovat podobným typem filmu. Super fešák Ashton Kutcher, krásné fára s podvozkem položeným pár cenťáků nad zemí, boží velké párty s lidma navlečenýma v luxusních hadrech. Na jednu stranu tuctovka, na druhou zasenetakvelkásračka s poměrně překvapivým koncem.

Drákuloviny (1995)

Dámy? Co to děláte s tím nábytkem?! To je mé koleno jež si sedláte. To je hane .. hanebné .. Hanebněte mě, hanebněte mě! Každý má tu svoji filmovou klasiku, a tohle je ta má. Očekávejte 88 minut plných slz, křečí, a zoufalství z absolutní bezmoci zastavit smích. Aneb: Kočí, můžete trochu zpomalit? Áno :D

Záchranáři (2006)

Absolutně mě dostali, kluci. Říkám vám, já jsem brečela ještě dvě minuty než se cokoliv mohlo stát. Krásný film, a vůbec nezáleží na tom, že jeho idea podle všeho není až tak uplně originální.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Říkejte si co chcete, ale useknutí filmu a rozdělení na dvě části neřeším tak jako ostatní (aspoň teda z mého okolí). O to víc se těším na druhou část :) Co se týče části první, tak na té nejvyšší příčce určitě budou překrásné scenérie, který filmu dodaly lesk, a to nemalý. V porovnání s knížkou film nezaostává, možná spíše naopak. Překvapili mě moc příjemně, už nemožu dospat dílu no. 2 ;)

Dokonalý únik (2009)

Přistihla jsem se, že u tohoto snímku vůbec neřeším herecké výkony, nějaké to škobrtnutí kameramanů, a už vůbec ne menší trhliny ve scénáři. Do té ''hajkingové'' části filmu jsem se zažrala uplně maximálně, představujíc si pod tou těžkou krosnou sebe. Potom už nebylo tak těžké mě překvapit.

Sin City - město hříchu (2005)

Absolutně nejdokonalejší film, a to nejen po vizuální stránce. Všechny příběhy do jednoho byli naprosto úžasné, brutální a nehorázné. Nemám co dodat, pro mě to je Film s velkým F

Hříšný tanec (1987)

Bejby nebude sedět v koutě! Luxusní film, a kdo říká pravý opak, tak si ho najdu

Shrek (2001)

Uplně nejsuprovější pohádka, plná božích hlášek. Neznám nikoho kdo nemá rád tiramisu :D

Sedm let v Tibetu (1997)

Minimálně mezi horolezci hodně známý příběh, díky kterému citím k jistému státu notnou dávku odporu .. Nicméně můj oblíbenec Brad Pitt jako blonďák a horolezec mi celý film jistě nemálo zpříjemnil .. :)