• Pohádka

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

tenhle film,ani ten další už znovu vidět nechci,musela bych ubírat body,a to mu nechci udělat...bohužel, nepatří mezi filmy,které můžu vidět znova a znova a pořád se mi líbí...tenhle se mi okoukává :-/

Tom Sawyer (1973)

věřím,že v něčích očích je to krásný kluk,ale Tomovy kudrny byly hrozné.... jinak se mi ten film fakt líbil - někdy prostě nedovedu vysvětlit,proč...písničky mi přišly taky takové na jedno brdo,ale obsahově mě ta,kterou zpívala teta Polly po Tomově ztracení,dostala

Všechno nejlepší! (2006)

tak to bylo pěkné odpoledne,balit dárky a cpát se přitom pohyblivýma obrázkama...nejdřív vánoční příběh,hned na to komedie,dávala jsem si to jako šlehačkový dort,na to zavináče,mňam,jako nějaká těhotná....ale Všechno nejlepší! byl skvělý,skvělý,skvělý filmík ...nenudila jsem se ani chvíli a bavila se královsky....autory neznám,ale ani mě to moc nezajímalo,vybrali herce pro dvě ústřední role k mojí úplné spokojenosti

Vánoční panenka (2004) (TV film)

pohádka - nepohádka z doby,kterou mám ráda....Anežka tedy byla pěkně rozmazlený fracek,ještě,že tatínek byl neústupný,když maminka byla měkká....ale Klára to moc pěkně zahrála,i tu proměnu a polepšení....jediný,kdo mi lezl na nervy celou dobu,byl Našeptávač,a ne kvůli našeptávání :-)

Bakaláři - Klíče (1983) (epizoda)

znám velice podobného starého pána,i podobné dospělé děti ....hodně opravdový příběh,moc dobře zahraný

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

začínám mít alergii na hnusné a nebo špatně padnoucí paruky ve filmech (nejen) :-)....zato zimní krajina byla krásná,hned bych se zabořila do sněhu a vyválela se v něm jako malá

Jak básníci neztrácejí naději (2004)

viděla jsem podruhé,musím přidat na hodnocení...divím se,že jsem předtím nezaznamenala tu spoustu vtipných hlášek

Cesta do Rokycan (1981) (TV film)

předvánočně vysílaná předvánoční inspirace? :-)....perla na perlu a zároveň tak možné,že jsem se nemohla odtrhnout a málem rozvařila knedlíky..

Počátek (2010)

po dni plném bezmyšlenkovitého slepování lineckých koleček ,plnění vosích hnízd rumovým krémem apod. to byla docela síla,donutit mozek fungovat a vyznat se aspoň trochu...ale když už se zadařilo a film,přestože na můj vkus docela dlouhý,se mi líbil,celou dobu jsem rostla z nadabovaného hlasu Ariadne,který se mi k ní vůbec nehodil a vlastně se mi vůbec nelíbil jako takový...zkazilo mi to celý požitek

O hloupé havířce (1990) (TV film)

někdy holt trpělivost přeteče...stejně to havíř vydržel dost dlouho :-)