Sedm (1995)

Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl.Tento film si nezaslouží o nic míň než 97%

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Dobrá Burtonovka o cestování časem? Dá se to tak říct? Tak či onak, byl film skvěle obsazen, protože tolik specifický smích, jaký má Jackson nelze napodobit. Příběh velice poutavý a co se mi opravdu líbilo, byla nečitelnost jednotlivých prvků. Nevím jak u vás, ale proč se dělají smyčky a jak to vlastně celé funguje bylo docela originální. Za mě 4 hvězdy s velkým likem.

Slunovrat (2019)

Rádoby "ART". Režisér smíchal XY nesouvisejících gest, tradic apod, aby založil jakousi hlubokou fiktivní komunitu. Viděno 3x dokonce i prodlouženou verzi. Za mě jeden z nejrozpolupnějších filmů, pěkně natočeno, celkem netradiční, ale s ohromnou touhou předat psychologickou bombu, která explodovala již za psacím stolem.

Sněhurka a lovec (2012)

Podobný příběh jako u Jurského světa.Víme převážně všichni kostru filmu, ale si J.N.Howard hodně pohrál ale, tak jako tak prostě nedokázal tento film naopak k Jurskému světu naplno využít svůj potenciál. 60%

Spectre (2015)

Nuda. Furt to samí dokola. Lepší než Skajfoool. Ale je to vlastně na jedno brdo. Waltz si jel svůj standart, Craig neustále dokazuje, že víc než 2 stejný facky nedá a furt opakující se ksichty jedním slovem nudička.. Už pls poslouchej písničku Di sis dý END.

Spotlight (2015)

Je málo filmů, které na vás zapůsobí tak jako právě Spotlight. Tento film ve mě zanechal spoustu myšlenek, stejně tak jako film Most špionů či Počátek. Všechny tři řadím k nejlepším filmům co jsem viděl a jsem rád že Spotlight vyhrál oskara. Určitě za nejvíc kladnou věc pokládám myšlenku Thomase McCarthyho a Joshe Singera, díky jejichž filmu jsem se o skutečnosti kterou film vypráví dozvěděl. Dále herecké výkony, které byly až na hraně zvlášť co se týče Marka Ruffala, který mě opravdu dostával, ale nebyl to jen on, celé dílo je tvořeno fantastickými hereckými výkony a skvělým scénářem. Za mě 100% , opravdu děkuji, že tento film vznikl a já se mohl díky němu dozvědět o hrozném skandálu týkající se katolické církve, či chcete-li církve obecně.

Světáci (1969)

Po dlouhé době jsem se kouknul na tento film, a své hodnocení jsem musel hoodně poupravit, hodně dobře udělaný film :)

Telefon (2020)

Po dlouhé době něco neotřelého.