Hadí oči (1998)

Cage a Hadí oči bavily zhruba do půlky. Potom se to začalo táhnout a nerozhodnost, která byla ze začátku symptická eskalovala v protivně natahovanou stopáž. Za první třetinu filmu - od filmařský dělničiny po scénář 4 hvězdy. Druhá třetina filmu (casino) - v celku zábavné drama 2,5 hvězdy. Finále - odpad! Je to škoda.. Dvě různé poloviny, které byli silně nevyrovnané.

Halloween: H20 (1998)

Série vyvrcholí sice až v posledním díle, ovšem tento byl skvostný. 80%

Horizont události (1997) odpad!

Tohle je král odpadu. Prvnich 15 minut “cehosis” brecite smichy nad tim, jak zoufale strasne to je. Vizualne nejlepsich 7 vterin “cehosis” bylo ve chvili kdy se ta lod Karel a Marek pripojovali k Horizontu Události, coz je mimochodem ten nejhorsi nazev pro loď co sem kdy slysel. Hezky mustek, vsechny ty hadice, trubice, klavesnice atd opravdu skvostnych 7 vterin .. Kdyz si odmyslime techto 7 vterin, dostavame davku blitek, vykalu a navstevy tolik analnich der, ze to ani nejde popsat. Radsi bych koukal na sesti denni dokument o tom jak se vyrabi bota, nez musel koukat na tohle. Cas straveny timto, boze nechtejte abych to nazval filmem, to je jak kdybych tvrdil ze se holocaust nikdy nestal. Zaverem chci rict, ze vsichni kdo srovnavaji tohle s Resident Evilem a daji tomuhle lepsi hodnoceni nez odpad, by si meli nechat smazat ucty. Jestli za tenhle paskvil nekdo dostal zaplaceno, tak je to nejvetsi vysmech tyhle branzi.

Vřískot (1996)

Kvalita výborná,. Tento film splňuje téměř vše co mám rád, škoda že se na konci ghost face odhalí :( jediné mínus. 75%

Sedm (1995)

Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl.Tento film si nezaslouží o nic míň než 97%

Dobrý synek (1993) odpad!

Nudná ukdákaná blbina. Osmiletej ďáblík narozen, aby zabijel... Za každou scenou s nim akorat člověka napadne otázka proč? Frajírkovi je 8 let a pomalu může dát do tisku inzerát se svymi službami.. Bože tenhle film psal kreten.

Halloween 5 (1989)

kvalita celé mayersovi série jde mile nahoru 60%