Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Tento díl bych považoval za nejlepší z celé série. Původně jsem si myslel, že to zničí můj celkový dojem z předchozích dílů, ale opak se stal realitou..Svým příběhem mě film dostal.. Propojení s předchozími díly a navíc se neopakuje to samé dokola a příběh je trošku odlišný od dílů předchozích za mě 80%

Zabij mě třikrát (2014)

Tohle byla fakt nuda. Celej film je v naprosto hrozném tempu. Simon Pegg bohužel velmi nudnej.

Babovřesky (2013) odpad!

Troška opět nezklamal.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Líbil se mi příběh, to jak byl tento film pojatý, ale to je tak všechno.. Dávám 2 hvězdy za herecké výkony a myšlenku, bohužel naopak musím říct, že to bylo nedotažené jako například prostředí SPOILER- SPOILER- SPOILER : Hodně mi vadilo, že jdou do náhodného města, kde zjistí, že se tam narodili, že hlavní fight se odehrává zrovna u Perníkové chaloupky, že hlavní záporák zná jejich mámu a celý příběh a vlastně jim ho poví, aby diváci věděli jak to vlastně bylo.....KONEC SPOILERU, hrozně dobrý nápad podle mě zabili jednoduchostí celého filmu ... 2 Hvězdy

Nevědomí (2013)

Film rozhodně není špatný, pár nedostatků se v něm najde, co mě zklamalo je hudba, která nemá kam stoupat, když její epiku vypustí již v polovině filmu.. Co se týče efektů a prostředí, scénáře, obsazením a celým nápadem.. Film splňuje 4 hvězdy.. 74%

Thor: Temný svět (2013)

Bylo to neuvěřitelné. Nechyběla akce, napětí, nenudil jsem se ani vteřinu, tak promakaný film.. Nechyběl ani nádech humoru. Od začátku až do konce jsem seděl s otevřenou pusou a musel s napětím sledovat co bude dál.. Od svých 10 let mám v hlavě podobnou myšlenku na seriál ( Myslím prostředí ne konkrétní postavy) a tenhle svět splňuje naprosto moje sny.. takže 100%

Avengers (2012)

Tento film mně naprosto dostal. Hulk, Iron Man, Thor, Hawkeye a Black Widow.Naprosto úžasný film by si zasloužil 100%, ALE.... To ale tu být musí, jelikož mi v tom filmu něco chybělo, takový ten nádech. / Malej SPOILER : Když probíhala bitva, a Whedon neveděl, jak by kdo něco ničil a zároveň nechtěl upřesdnostňovat 1 hrdinu před druhým, tak tam prostě hodil Hulka a řekl : Dělej si co chceš, ve filmu to bude vypadat skvěle s čímž měl pravdu, ale na 2 sléhdnutí film trošku ztrácí kouzlo.85%

Dredd (2012)

Jsem rád, že to splňuje komixovou předlohu. Film Dredd si mě dostal skvělými efekty, nadupanými hláškami, a skvělou muzikou, která je skvěle vyvážená.. 93%

Madagaskar 3 (2012)

Stále skvělá komedy, která ovšem už ztrácí půvab...50%