Sněhurka a lovec (2012)

Podobný příběh jako u Jurského světa.Víme převážně všichni kostru filmu, ale si J.N.Howard hodně pohrál ale, tak jako tak prostě nedokázal tento film naopak k Jurskému světu naplno využít svůj potenciál. 60%

Temný rytíř povstal (2012)

Tuto sérii jsem si zamiloval. Joker jednoznačně zůstane v srdci mnoha z nás a Bane by zničil Batmana i celý Gotham " lusknutím prstu". A celé se to motá kolem Ligy stínů což nás vrací na začátek. Jednička výborná, dvojka skvělá, trojka kvalitní . Legenda o Batmanovi mě jen potvrdila v úsudku,že Batman od Nolana je nejreálnější a nejlepší hrdina všech dob. A nový rebúd bude jen fraška. Nolane udělal si skvělou práci! ALE zpět k hodnocení tohoto filmu. Příběh je horší než u předešlého dílu.. Tím jak se Nolan snažil o epické vyvrcholení série ho hrozně svazovalo, zhruba od poloviny filmu nemá atmosféra kam stoupat a závěrečný fight už není tak epický jak by si tvůrci sami představovali. Film skýtá řadu nedostatků jako např: Nechápu, že najednou celý Gotham ví kdo je Batman, proč ztrácel čas epickým návratem a aby zničil moment překvapení zapálí nějakou budovu ve tvaru netopýra. Nabízí se další otázka, jako třeba - jak se dostal do Gothamu nepozorován? Když řeknete - díky svým financím ? Ale žádné finance přece neměl když jeho společnost krachla a zabavili mu dokonce i jeho sídlo, ve kterém pouze živořil.. Těch otázek je prostě více než-li odpovědí .. Po prvním shlédnutí 85 %, po druhém 90% a po delší časové odezvě opět měním %.... kolem 75%.

Země bez zákona (2012)

Film byl skvělý prostředím, které bylo ukázkové.Trošku předvídatelné okamžiky a .....SPOILER : Podřízlý krk a 4 kulky do břicha a Tom H. se vyléčil .. KONEC SPOILERU............To ubírá na jinak skvělém filmu , obsazení herců do rolí kam se opravdu hodí skvělé. Myslel jsem, že bude mít Garry Oldman větší roli než měl. 55%

Drive Angry (2011)

Skvělý film. Čekal jsem, že Nicolas už má nabídky pouze na Béčkové filmy. Ale tenhle film byl prostě skvělý. 90%

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po první sérii, která mě opravdu nadchla, přichází hodně smíšených pocitů.. 2 a 3 série byly dobré ale ne tolik jako 1 .. Čtvrtá série mé nadšení vrací do stejných kolejí, ve které jede vlak - první série.. Ovšem pak přichází kolize s vlakem 5 série a to ničí vše co může.. Opravdu nechápu jak po skvěle 4 sérii může přijít tohle...V 5 sérii seriál uplně otočí... příběh se téměř neposouvá , místo toho začíná masové vraždění postav a taky rychlost jakou se nové postavy stávají pro děj důležité mě taky mrzí.. Sledujem první 3 řady seriál který má dobrý příběh, nové postavy šli dá se říct vždy pomalu do příběhu a až po nějaké době byly buď mrtvé či důležité.. 4 Série byla předzvěst 5 ale to tempo bylo furt v pořádku oproti 5 sérii, která jak už jsem psal víš obrátila úplně celý pochod seriálu, proto se z 5 hvězd stávají 3

Přizdis*áči (2011)

Pokud půjdu z nějaký kalby a budu si připadat hrozně zapnu si tenhle film abych věděl, že existuje něco horšího něž moje kalby.

Útok na věžák (2011)

Tento film nedal prakticky do světa filmu nic nového. Film se opírá o slabý příběh se silným rozuzlením to je pravda, ovšem apokalipsa o které ví zhruba 10 lidí a ti zachrání "celý svět " .. Trošku klišé film o partě mladých teenagerů, kteří se stanou hrdiny .. Mizivých 25%

Víla Zuběnka (2010) odpad!

Film , který hlavně vydělá peníze, a hlavně mi přijde že jen Znásilnil Dwayna Johnsona jako reklamu..

Hanebný pancharti (2009)

Nevím jestli je to tím, že jsem na tento film slyšel tolik chvály až se mi to vymstilo nebo ne, ale za mě rozhodně nejslabší počin Tarantina ... Nezaujal mě příběh ani nějaké top hlášky.. Postavy byly v celku nudné a musím říct že nebýt Christopha Waltze dám o hvězdu méně. Jeho postava mě naopak hodně bavila a nutila mě se na film dívat. Naopak Pitt měl odejít z ringu po druhém kole.. 50%