Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Hobit 1 a 2 mi nějak extra dobrý nepřišel, takže jsem neměl příliš valné očekávání u 3 dílu, ale ten mě příjemně překvapil.. v LOTRU byly skvěle epicky udělané fighty, což mi tu chybělo.. Dále sem vůbec nedokázal postřehnout hudbu, místo toho mě do uší bodal neustálý zvuk meče vytaženého z pochvy . Co mě na filmu naopak mile a zároveň nemile překvapilo byla role Legolase.. Jeho postava mi byla celkem dost sympatická, ale někdy už to bylo i na mě moc přehnané.. Vyvážení komické a vážné mi přišlo tak akorát, to se mi líbilo, ale čekal sem, že budou víc narážet na Pána prstenů a ono nic ( za což, nemůžu teda hodnotit negativně, pouze mé subjektivní přání ) . Ve zkratce.. Hudba ani nevím, že tam byla, Příběh hrozně jednoduchý nebo spíše scénografie, všude mrte techniky a CGI, Vyváženost vážnosti a komedie akorát, ale také někdy přehnané viz scéna na konci.. Skvělé Fighty, chyběli mi hlubší emoce.. 75%

Annabelle (2014)

Film ničím novým nepřekvapí a upřímně jsem čekal víc. Když jsem se dozvěděl, že film produkuje Wann zvýšilo se tím mé očekávání, trailer také nebyl špatný, ovšem samotný film byl opravdu špatný. 1 hvězdu dám za příběh, který se mi i v celku líbil, ale v podstatě byl film založen na vykrádání jíných filmů jako Insidious či V zajetí démonů.. Celý film byl čitelný a mrzí mě, že ač příběh potěšil, byl tenhle film čistě komerční záležitostí, něco jako Godzilla, princip jednoduchý = Natahat diváky na název a ono to nějak dopadne a dopadlo to špatně. 2 Hvězdu jsem dal za hudbu, která se mi líbila. To je tak všechno slabých 30%

Thor: Temný svět (2013)

Bylo to neuvěřitelné. Nechyběla akce, napětí, nenudil jsem se ani vteřinu, tak promakaný film.. Nechyběl ani nádech humoru. Od začátku až do konce jsem seděl s otevřenou pusou a musel s napětím sledovat co bude dál.. Od svých 10 let mám v hlavě podobnou myšlenku na seriál ( Myslím prostředí ne konkrétní postavy) a tenhle svět splňuje naprosto moje sny.. takže 100%

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009) odpad!

Tento film mi celkově nedal nic nového.. Film podle mě nemá nápad, zábavu a hlavně herecké výkony, které mi přišli podprůměrné mě donutily dát hodnocení : Odpad

Světáci (1969)

Po dlouhé době jsem se kouknul na tento film, a své hodnocení jsem musel hoodně poupravit, hodně dobře udělaný film :)

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Hrozné. To nemá podle mě myšlenku, a celkově mi to přijde trapné..

Malí géniové (1999) odpad!

Ocěnuji jedině to , že to dokázalo vydělat trojnásobek Rozpočtu, ale jinak film se mi nelíbil ... 1%

Nevědomí (2013)

Film rozhodně není špatný, pár nedostatků se v něm najde, co mě zklamalo je hudba, která nemá kam stoupat, když její epiku vypustí již v polovině filmu.. Co se týče efektů a prostředí, scénáře, obsazením a celým nápadem.. Film splňuje 4 hvězdy.. 74%

Muži v černém 3 (2012)

Strašně moc jsem chtěl tento film vidět a přijde mi trošku hrubé, když od někoho slýchávám něco typu : Nejslabší díl série, já si to osobně nemyslím a MIB 3 je stejně dobrý jako předchozí dva díly.. Konec byl takový jaký byl, ten se mi líbil nejméně ale.. To je věc názoru 90% :)