Krampus: Táhni k čertu (2015)

Skvělý film! Velmi netradiční, udělat z vánoc horor...Už jen za ten nápad se mi to líbilo. Nic podobného jsem neviděl.. Navíc film opět míchá vážnost a komedii, což miluju ! Za prvky - komedie + horor + skvělá myšlenka ... Opravdu dobrý film :) 80%

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Vyvrcholení přišlo i nepřišlo..Jinak řečeno, opět otevřený konec. Podle mě už jsou tyto díly spíše jen pro fanoušky, protože čím novější díl, tím víc jdeme do minulosti a zároveň jsme v současnosti.. Prvek s kamerou a démonem jasné + neboť v předchozích dílech jsme se báli trošku jiným způsobem ( nebudu spoilerovat). Co mě trošku zklamalo bylo, že to nebylo dotažené podle mého do zdárného konce.. 60%

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Tento díl bych považoval za nejlepší z celé série. Původně jsem si myslel, že to zničí můj celkový dojem z předchozích dílů, ale opak se stal realitou..Svým příběhem mě film dostal.. Propojení s předchozími díly a navíc se neopakuje to samé dokola a příběh je trošku odlišný od dílů předchozích za mě 80%

Hanebný pancharti (2009)

Nevím jestli je to tím, že jsem na tento film slyšel tolik chvály až se mi to vymstilo nebo ne, ale za mě rozhodně nejslabší počin Tarantina ... Nezaujal mě příběh ani nějaké top hlášky.. Postavy byly v celku nudné a musím říct že nebýt Christopha Waltze dám o hvězdu méně. Jeho postava mě naopak hodně bavila a nutila mě se na film dívat. Naopak Pitt měl odejít z ringu po druhém kole.. 50%

Insidious 3: Počátek (2015)

Insidious 3 se drží ve stejných kolejích jako předchozí díly a i díky tomuto dílu bylo naprosto zřejmé jaký je rozdíl když Whannell dělá s Wanem a když ne. Jelikož 1 díl byl přeci jen horor s motivem nahnat nám hrůzu, tak druhý byl o příběhu, který byl naprosto skvěle propracovaný. Trojka je něco jako hybrid mezi oběma díly a musím říct, že hlavní záporák mě bavil asi do chvíle než se přišlo na jeho příběh.. Vyvrcholení této série byl jednoznačně díl 2. Musím říct za sebe 70%...Scéna kde se objeví Wan mě osobně hodně rozesmála

Méďa 2 (2015)

Kdyby to šlo dam dvě a pul

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po první sérii, která mě opravdu nadchla, přichází hodně smíšených pocitů.. 2 a 3 série byly dobré ale ne tolik jako 1 .. Čtvrtá série mé nadšení vrací do stejných kolejí, ve které jede vlak - první série.. Ovšem pak přichází kolize s vlakem 5 série a to ničí vše co může.. Opravdu nechápu jak po skvěle 4 sérii může přijít tohle...V 5 sérii seriál uplně otočí... příběh se téměř neposouvá , místo toho začíná masové vraždění postav a taky rychlost jakou se nové postavy stávají pro děj důležité mě taky mrzí.. Sledujem první 3 řady seriál který má dobrý příběh, nové postavy šli dá se říct vždy pomalu do příběhu a až po nějaké době byly buď mrtvé či důležité.. 4 Série byla předzvěst 5 ale to tempo bylo furt v pořádku oproti 5 sérii, která jak už jsem psal víš obrátila úplně celý pochod seriálu, proto se z 5 hvězd stávají 3

Jurský svět (2015)

Příběh nebyl zas až tak neočekávaný, ale to vůbec nevadí.. Moc bych ocenil herecké výkony a také krvavé scény byly fascinující....Tento film předčil Jurský Park a to nemluvě o technice.. To srovnat nelze, ale je zde prostý fakt, že se mi líbil tento film více.. Njspíš to bylo kvůli těm velkým držkám, ze kterých sem nemohl spustit oči.. Tak či tak zábavné dialogy úžasné herecké výkony a nádherné záběry a skvělé exteriéry...Nádherná scenérie a ty barvy mě taky dostali... Tenhle film ze sebe vymáčkl vše co mohl.. 80% :)

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Líbil se mi příběh, to jak byl tento film pojatý, ale to je tak všechno.. Dávám 2 hvězdy za herecké výkony a myšlenku, bohužel naopak musím říct, že to bylo nedotažené jako například prostředí SPOILER- SPOILER- SPOILER : Hodně mi vadilo, že jdou do náhodného města, kde zjistí, že se tam narodili, že hlavní fight se odehrává zrovna u Perníkové chaloupky, že hlavní záporák zná jejich mámu a celý příběh a vlastně jim ho poví, aby diváci věděli jak to vlastně bylo.....KONEC SPOILERU, hrozně dobrý nápad podle mě zabili jednoduchostí celého filmu ... 2 Hvězdy

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Hobit 1 a 2 mi nějak extra dobrý nepřišel, takže jsem neměl příliš valné očekávání u 3 dílu, ale ten mě příjemně překvapil.. v LOTRU byly skvěle epicky udělané fighty, což mi tu chybělo.. Dále sem vůbec nedokázal postřehnout hudbu, místo toho mě do uší bodal neustálý zvuk meče vytaženého z pochvy . Co mě na filmu naopak mile a zároveň nemile překvapilo byla role Legolase.. Jeho postava mi byla celkem dost sympatická, ale někdy už to bylo i na mě moc přehnané.. Vyvážení komické a vážné mi přišlo tak akorát, to se mi líbilo, ale čekal sem, že budou víc narážet na Pána prstenů a ono nic ( za což, nemůžu teda hodnotit negativně, pouze mé subjektivní přání ) . Ve zkratce.. Hudba ani nevím, že tam byla, Příběh hrozně jednoduchý nebo spíše scénografie, všude mrte techniky a CGI, Vyváženost vážnosti a komedie akorát, ale také někdy přehnané viz scéna na konci.. Skvělé Fighty, chyběli mi hlubší emoce.. 75%