Jakub lhář (1999)

Mě přišel tento film zajímavý v mnoha ohledech. Myslím si, že to i může vystihnout tehdejší dobu, zároveň je to trošku přehnané. Ale ta možnost naděje se mi líbí .. Sympatických 65% :)

Dredd (2012)

Jsem rád, že to splňuje komixovou předlohu. Film Dredd si mě dostal skvělými efekty, nadupanými hláškami, a skvělou muzikou, která je skvěle vyvážená.. 93%

Útok na věžák (2011)

Tento film nedal prakticky do světa filmu nic nového. Film se opírá o slabý příběh se silným rozuzlením to je pravda, ovšem apokalipsa o které ví zhruba 10 lidí a ti zachrání "celý svět " .. Trošku klišé film o partě mladých teenagerů, kteří se stanou hrdiny .. Mizivých 25%

Drive Angry (2011)

Skvělý film. Čekal jsem, že Nicolas už má nabídky pouze na Béčkové filmy. Ale tenhle film byl prostě skvělý. 90%

Kazatel smrti (2007)

Film : Předvídatelný, slabý, žádné lekací scény, Prostě Strašné

Země bez zákona (2012)

Film byl skvělý prostředím, které bylo ukázkové.Trošku předvídatelné okamžiky a .....SPOILER : Podřízlý krk a 4 kulky do břicha a Tom H. se vyléčil .. KONEC SPOILERU............To ubírá na jinak skvělém filmu , obsazení herců do rolí kam se opravdu hodí skvělé. Myslel jsem, že bude mít Garry Oldman větší roli než měl. 55%

Temný rytíř (2008)

Tak tento film nadchl nejspíše ve všem. Trošku více štěstí než rozumu Nolana ,když na co sáhl se mu povedlo. Heath odvedl neuvěřitelnou práci a myslím si, že se vžil do své role snad více než čekal i ten největší optimista. Strašně mile jsem byl překvapen hláškami které tento film provázeli. V srdci zůstane " Why so serious "?.. Nolan se opírá o velmi silné začátky a to se mu vyplácí. I když tento film měl několik zvratů všechny byly naprosto nečekané a my můžeme být jen rádi, že tento film vznikl.. 97%

Znamení (2002)

Film je skvělý, napínavá podívaná se skvělou depresivní znělkou.. Trochu slabší závěr 97%

Temný rytíř povstal (2012)

Tuto sérii jsem si zamiloval. Joker jednoznačně zůstane v srdci mnoha z nás a Bane by zničil Batmana i celý Gotham " lusknutím prstu". A celé se to motá kolem Ligy stínů což nás vrací na začátek. Jednička výborná, dvojka skvělá, trojka kvalitní . Legenda o Batmanovi mě jen potvrdila v úsudku,že Batman od Nolana je nejreálnější a nejlepší hrdina všech dob. A nový rebúd bude jen fraška. Nolane udělal si skvělou práci! ALE zpět k hodnocení tohoto filmu. Příběh je horší než u předešlého dílu.. Tím jak se Nolan snažil o epické vyvrcholení série ho hrozně svazovalo, zhruba od poloviny filmu nemá atmosféra kam stoupat a závěrečný fight už není tak epický jak by si tvůrci sami představovali. Film skýtá řadu nedostatků jako např: Nechápu, že najednou celý Gotham ví kdo je Batman, proč ztrácel čas epickým návratem a aby zničil moment překvapení zapálí nějakou budovu ve tvaru netopýra. Nabízí se další otázka, jako třeba - jak se dostal do Gothamu nepozorován? Když řeknete - díky svým financím ? Ale žádné finance přece neměl když jeho společnost krachla a zabavili mu dokonce i jeho sídlo, ve kterém pouze živořil.. Těch otázek je prostě více než-li odpovědí .. Po prvním shlédnutí 85 %, po druhém 90% a po delší časové odezvě opět měním %.... kolem 75%.