Patologie (2008)

Jedna hvězda za sexy zrzku. Zbytek šel dost vedle z mých očekávání, nebo možná mého zájmu. Prostě nuda a samá nuda.

Memento (2000)

Bože jo! Zase další Nolanovka, která zaujala a byla skvěle odvyprávěna. Od tradičních chronologicky stavěných dějů se nám představuje Memento, film vyprávěn od zadu, po střýpkách. Skvělý děj, skvělý námět. Skvělé herecké výkony!

Akame ga kill! (2014) (seriál)

Super poutavé anime! Nevím jestli jsem tak hloupej, nebo to bylo tak dobře skryté? Mluvím o postavě Tacumiho, která v celém příběhu vystupuje jako hlavní postava a ve finále je to opravdu o Akame. Aby jste si to uměli představit. Je to jak kdyby jste v seriálu Naruto shippuden sledovali příběh Kakashiho a nakonec to hlavní udělal Naruto.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Koho budou bavit storky o něčem co víme jak dopadne? Mě teda ne. Plus dávám za scény s Vaderem a, že se dozvíme proč má tak mocná zbraň jako hvězda smrti tak easy achylovku jako je ventilace. Ale jak už psal níže SeBig. "Bez jedi to prostě není pravý Star wars". Jo třetí hvězda za ten konec, kterej akorát zkazila CGI Lea.

Doktor Strange (2016)

Něvěděl jsem co čekat, tak mě to snad ani nemohlo zklamat nebo překvapit. Druhé jmenované se stalo! Záporák sice nic moc, takovej neslanej nemastnej, i když, záleží jestli budeme brát jako antagonistu toho čaroděje s řasenkou na ksichtě nebo ten xicht připomínajíc hologram z SW nakombinovanej zaporákem z Avengers. No tak či onak, Strange byl vtipnej a ty věcičky připomínající Inception a Matrix mě bavili!

La La Land (2016)

Mě moc muzikáli neberou, ale tento se povedl! Sice už se mi chtělo brečet z dvojice Ryan Gosling + Emma Stone, ale bohužel nezklamali a naopak sem byl v nervech jestli spolu budou nebo ne! Kromě toho úvodu, kterej byl děsnej a možná proto, že to nezačlo normálně jako film, ale špatná parodie na Highschool musical jsou 4 hvězdy a ne pět.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Po skvělé jedničce přichází tohle. Pán času měl 1 možná 2 vtipné věty. Tím už pro něj scénář mohl skončit, protože jinak ta postava neměla co nabídnout. Zápletka byla teda otřesná. SPOILER Celý film je jen o tom, že nějaká kráva nesnědla vdolek a druhá to nepřizná..

Batman vs. Robin (2015)

Tahle story o netopýřím muži mě moc nechytla. Možná to bylo tím, že to ani tak o batmanovi nebylo, ale malej uřvanej Robin mě moc nebral. Nemluvě o záporákovy pařátovi, kterej mě bavil stejně jako btw Kylo Ren z SW do té doby, než si sundal masku..

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Dobrá Burtonovka o cestování časem? Dá se to tak říct? Tak či onak, byl film skvěle obsazen, protože tolik specifický smích, jaký má Jackson nelze napodobit. Příběh velice poutavý a co se mi opravdu líbilo, byla nečitelnost jednotlivých prvků. Nevím jak u vás, ale proč se dělají smyčky a jak to vlastně celé funguje bylo docela originální. Za mě 4 hvězdy s velkým likem.

Spotlight (2015)

Je málo filmů, které na vás zapůsobí tak jako právě Spotlight. Tento film ve mě zanechal spoustu myšlenek, stejně tak jako film Most špionů či Počátek. Všechny tři řadím k nejlepším filmům co jsem viděl a jsem rád že Spotlight vyhrál oskara. Určitě za nejvíc kladnou věc pokládám myšlenku Thomase McCarthyho a Joshe Singera, díky jejichž filmu jsem se o skutečnosti kterou film vypráví dozvěděl. Dále herecké výkony, které byly až na hraně zvlášť co se týče Marka Ruffala, který mě opravdu dostával, ale nebyl to jen on, celé dílo je tvořeno fantastickými hereckými výkony a skvělým scénářem. Za mě 100% , opravdu děkuji, že tento film vznikl a já se mohl díky němu dozvědět o hrozném skandálu týkající se katolické církve, či chcete-li církve obecně.