Noční můra v Elm Street (1984)

Začátek tohoto filmu i jeho průběh mně bavil, ale ten konec jsem nepochopil :/..57%

Jason X (2001)

Spoiler : Nepochopim to znovuzrození. Když je Jason roztřílen, nemá nohu,ruku,HLAVU, se dokáže znovuzrodit, ale ti vojáci kteří byly zabití jim samotným nechávali zemřít.

Pátek třináctého 8 (1989)

On je hned na začátku aktivní víc než za 6 předchozích dílů ( nepočítám 4) . Spoiler: Opět sundavá masku a opět vypadá uplně jinak..23%

Pátek třináctého 7 (1988)

Co to bylo s těma zbraněma? Ten je střídal jak ponožky.V šestém díle stačila jedna smrt a už nevstal a v tomto udělali 4x a furt vstával, až mě to přestávalo bavit.. Nepochopím, když je Jason tak dobrej, proč z toho jezera zase nevstal.Tady je vidět že natočili 7 dílů za 8 let!.30%

Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)

Nic moc díl, skoro jsem u něj usnul :D.Ale líbily se mi vraždy.47%...Jinak Jason žije.. To je název za všechny prachy

Pátek třináctého 4 (1984)

1,2,3 stáli za prd, ale 4 ? Tento film byl geniální ve všech ohledech, mnohem lepší než předchozí díly!! 74%

Pátek třináctého 3 (1982)

Tento film, byl lepší než předchozí, ale bylo to nedotažené, konec byl natahován a naopak začátek nebyl nic moc. 27%