Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 6 bodů
montyjamm
Milan Mikuškovic
Nymburk, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Horor
Fantasy
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Muž na Měsíci
(1999)
Věčný svit neposkvrněné mysli
(2004)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Forrest Gump
(1994)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Zelená míle
(1999)
Osudový dotek
(2004)
Znamení
(2002)
Počátek
(2010)
Interstellar
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(6)
Sluganda
ViktorD
M-Tea
elimS
TePe
0kozel
Časové pásmo bylo změněno