Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Seriál je naprostej nářez, všimnul jsem si ho jen pouze čistou náhodou na internetu. Už od začátku mě to neskutečně chytlo a hned jsem začal fandit skoro všem postavám (Nejlepší je neurotickej, steroidama posedlej, věčně sfetovanej Ted, kterej se vozí po záložním týmu). Stále pořád se musím u seriálu smát, jelikož i když je to místama výrazně přehnaný, tak se v určitých situacích také dokážu poznat. Let's go Blue Mountains!

Kancelář Blaník (2014) (seriál)

Suprovej pořad na téma politická satira. Tenhle žánr není v ČR moc obvyklej, asi se lidi bojí parodovat politiky. Marek Daniel a jeho parta ale má koule a s ničím se nepáře. ''Já jsem taková svině...... Ale mám se dobře!''

Šílenci na prknech (2001)

Jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděl. Své si v týhle komedii najde každej (sportovní fanda, fanda úchylnýho humoru, romantik, příznivec hezkejch koček a velkejch koz) Zach Galifianakis mě tady neskutečně baví a nejlepší scény jsou vždy, když mu jeho škodolibí kámoši neco prováděj při alkoholickým deliriu. Miluju tenhle film.

Iron Sky (2012)

Nevím, co od toho každej čekal. Při shlídnutí traileru mi bylo jasný, že to bude béčková fantasmagorie k odreagování. Po shlídnutí jsem usoudil že je to opravdu béčkovej film, ale super kvality. Satira a přehánění z toho jen čiší a to všechno zabaleno ve slušivém kabátku. Na to, jakej byl na to rozpočet, tak se animátoři a i ostatní dost činili a vesmírné bitky vypadaj fakt super.

Annabelle (2014)

Mrzí mě, že je pod tímhle hororem podepsanej James Wan. Mistr novodobých hororů v Annabelle takřka vykradl věci ze svejch posledních kousků a snažil se slepit tuto neforemnou hmotu dohromady. To se ale vůbec nepovedlo. Lekačky skoro žádný a když už, tak lehce předvídatelný, reinkarnovaná Samara z Kruhu už taky nikoho moc nevyděsí. Závěrem jsem nepochopil moc ten konec. Sice nevím, co se té černošce odehrávalo v hlavě, ale přijde mi hodně bizardní, že se z ničeho nic během 5 vteřin rozhodne jen tak skočit z okna. Jako celek funguje film velmi nudně a repetitivně. Velké zklamání 38%

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej (2005) (divadelní záznam)

Kdo se nepohybuje kolem fotbalu, nedokáže pořádně tuhle hru zhodnotit. Čtvrtníček s Lábusem mi naservírovali skoro hodinu místy až hysterickýho smíchu a dokonale zpracovali pár blbejch telefonátů do regulérního divadelního představení. ''Ty vole Milane, co to je za čuráky ty vole?'' '' Co ta Dáša ty vole? Ta je v pohodě, jí šáhnu ve sprše na švába a povolí rozumíš? Ty krávo, ti slezou nechty. Ale ne rukou Milane, kopačkou.''

Insidious 2 (2013)

Přišel jsem do kina, štípl si lístek, srkal jsem kolu a čekal na film. Začátek byl velmi vlažný a já si říkal: Co tady sakra dělám? To jako Wang myslí vážně? Od druhé půlky filmu se to ale nehorázným tempem zlepšilo, každou minutu jsem byl netrpělivější a netrpělivější jak film dopadne. Když se film přetáhl do posmrtné temnoty tak jsem už nepochyboval o Wangových kvalitách. Ke konci filmu jsem už na to koukal jen s otevřenou pusou a koukal na zcela neuvěřitelné rozuzlení. Konec filmu vypadal, že se Wang ještě nerozhodl skončit tuto sérii a očekávám další díl. Jestli to tak bude, tak na 100% pudu! Supr horůrek!