Zlý americký sen (2024) (seriál)

Nebyť toho, že aspoň únosca mal morálny kompas, tak by to zostalo nevyriešené a mali by obaja zničené životy. MUST SEE dokument.

Dům běsů (2023)

Stačilo málo a mohl to být klidně prequel k Hereditary nebo k Annabelle ;) Skvělá pověst a příslib kultovního statusu.

Mluv se mnou (2023)

Celkem dobrý horor s "proti-drogovým" poselstvím a tématikou. Odporný. Avšak nechápu proč má dostat pokračování, věštím odpad ve dvojce.

Sestra II (2023)

Popravdě stejná nálož jako jednička. Nedivím se, že je série Nun tak kinově úspěšná, je to v podstatě stará dobrá Mumie s hororovými prvky. Jednička mi přišla maličko lepší v děsivosti, dvojka je ale obstojná a nabízí i originální hororové scény, co cením. Sympatické postavy ala Mumie, tady dostanem Zendayu z Wishe a Zuzanku z Narnie. Jsem spokojen, protože jsem dostal přesně to co jsem očekával. Těším se na trojku. Miško Čáves točí filmy na které se hezky dívá. Hodně mi sedla i Llorona a celkově jsou oba filmy s dobrým příběhem. Ironicky nejslabší postava mi prišla Irene, což by měla být hlavní.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Jsem nadšen!! Krásný přírůstek do Evil.Dead rodiny a konečně funkční AAA horor kde to krásne akčne odcejpá.

Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora (2022) (seriál)

Béčko, věřte nevěřte style. Aspoň prvé 3 diely sú príbehovo stráviteľné a dobré ale 4. a 5. sú katastrofa a skoro odpad.

Na nože: Glass Onion (2022)

Film je to zábavný až do doby levičáckého konca kedy černoška vyfakuje bieleho američana ktorý ju vykořisťuje a zničí niekoľko umeleckých diel u toho. Zločin dosť jednoduchý.

Odloučení (2022) (seriál)

Sežeňte si Toma Cruise z Wishe, přehoďte pár tónů ze soundtracku Mass Effect 2 a dostanete takovej slabší odvar scifi mindfucku Westworld. V konečném důsledku hodně přímočaré a nevysvětlené, ale dobře se na to koukalo.