Holka z města (2009)

Prijemny filmik a skvely vykon Zellwegerove!

I Love You Phillip Morris (2009)

Tenhle film utekl jako voda a vubec nenudil (zvlast uteky z vezeni byly vazne povedene), ackoli to neni ani moc komedie, ani moc drama. Jen si nejsem jista, jestli byl Jim Carrey spravnou volbou. Snazil se, ale roli gaye jsem mu nejak neverila. On je zkratka jiny typ herce a navic tady pusobil nebyvale slizce. Naproti tomu McGregor, to byla jina kava! Naprosto kouzelna image, naprosto verohodne ztvarneni. Jeho psi pohled a plache usmevy, jeho tetkovske pohyby (zvlaste beh), uplne jsem ho hltala... skoda, ze s Carreym proste neladili.

Kluci jsou zpět (2009)

Nicim zajimavy film. Vlastne byl zajimavy jen tim, jak malo emoci z nej clovek citil. U takoveho tematu bych cekala alespon trochu vic nez nic. Bylo to prazdne a ploche. Maly Artie byl tak nesympaticke dite, ze jsem s nim nedokazala vubec soucitit, a v nekterych situacich bych ho nejradsi serezala. Vztah se strasim synem Harrym uz byl o neco poutavejsi, ale porad je tenhle film nicnerikajici ztratou casu.

Líbáš jako Bůh (2009)

Parkrat jsem se zasmala, ale uz ted nevim cemu. Je to nerealny a naprosto prekombinovany pribeh, ale aspon vytvari iluzi, ze se neco deje. Nechapu, ze si Polednakova ty chalupy v horach a sjizdeni zasnezenych svahu uz neodpusti! Hvezda navic za Divokyho Billa a Lucku Bilou :).

Lítám v tom (2009)

Byla jsem vdecna za Annu Kendrick, protoze byla prijemnym zpestrenim jinak prumerneho filmu o tom, jak moc potrebujeme rodinu, pratele a domov... a o chlapkovi, ktery to nepochopil vcas. Nic, co bych musela videt znovu.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Ten osklivy vechytek se smesne trhavymi pohyby si me ziskal za par minut, ackoli se mezi skalni fanousky M. J. nepocitam... bylo uzasne sledovat profesionala pri praci, vsechno musel mit perfektni, bral to vazne a zpival srdcem! Takovy koncert by byl nezapomenutelny zazitek...

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Tenhle serial je neco! Po par minutach jsem v tom byla az po usi. Pilot je naprosto bezkonkurencni a i kdyz si vsechny dily neudrzely jeho uroven, je to porad tak uzasne jine nez ostatni serialy (je to drsne, sokujici, sproste a vtipne tou spravnou merou). Perfektne napsane a zahrane postavy, skvela hudba, senzacni zabery, skvostne intro. Zamilovala jsem si vsechny a vsechno a uz se nemuzu dockat pokracovani...********************** Nehodnotim treti serii, protoze bych musela jit o hvezdu dolu. Po odchodu Roberta Sheehana uz to prestali byt Misfits, jeho nahrada v podani Josepha Gilguna je otresna a trapna. Hlasky site na miru Nathanovi on proste pohrbiva. Obrovske zklamani!

Muži, co zírají na kozy (2009)

Je neuveritelne, ze se da hodinu a pul koukat na film o nicem. Vubec jsem nepochopila, o cem to vlastne bylo, ale presto me to az tak nenudilo... hlavne diky uzasnemu Jeffu Bridgesovi a Kevinu Spaceymu. At to melo byt cokoli, zahrane to bylo skvele!